Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Studia Pomostowe Ratownik-Pielęgniarka

Więcej
2015/09/29 10:50 #12185 przez Marcin130881
Marcin130881 stworzył temat: Studia Pomostowe Ratownik-Pielęgniarka
Witam
Drodzy Koledzy i Koleżanki doszły mnie nie potwierdzone wiadomości , że od przyszłego roku maja ruszyć Studia Pomostowe dla Ratowników i tu UWAGA hit ratownik medyczny po studium będzie mógł po 1,5 rocznych studiach zostać licencjonowanym pielęgniarzem a ratownik medyczny licencjat po 1 roku mgr pielęgniarstwa.Podkreślam jest to nie potwierdzone, aczkolwiek biorąc obecny deficyt pielęgniarek jest to dla mnie całkiem realny scenariusz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/30 14:02 #12187 przez sheep
sheep odpowiedział w temacie: Odp: Studia Pomostowe Ratownik-Pielęgniarka
fajna sprawa, ale ciekawe ile to kosztuje... i czy zrobią pomostówki dla ratowników policealnych, na licencjata, słyszałam o takich planach, a czy to weszło w życie to nie wiem.... dobrze by było się dokształcić, choć ja ostatnio miałam nieprzyjemne doświadczenia na pewnym oddziale, jestem ratownikiem a nie pielęgniarką, a dziewczyny oczekiwały pielęgniarki z doświadczeniem, niestety musiałam tam chodzić bo jestem na stażu, a rozkładanie leków czy inne pielęgniarskie pierdoły jak papiery niestety są mi obce, a nikt nic nie tłumaczył tylko oczekiwał cudów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.065 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account