Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego, który obchodzimy właśnie dzisiaj, czyli 13 października, pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim pracownikom systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne – ratownikom, dyspozytorom, pielęgniarkom i lekarzom, a także wszystkim osobom zaangażowanym w szerzenie idei ratownictwa i pierwszej pomocy.

Pragniemy również gorąco podziękować za trudną i odpowiedzialną pracę, niejednokrotnie wykonywaną w dramatycznych okolicznościach, wymagającą jednocześnie profesjonalizmu i opanowania oraz ogromnej uwagi w sytuacjach, gdy zagrożone jest życie ludzkie. Aby pomoc, którą niesiecie, była skuteczna, by jak najmniej było wezwań, a jak najwięcej – radości i satysfakcji z ocalenia czyjegoś życia.

W dobie nieustających przemian i reform, jakie dokonują się w ostatnich latach w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego, jako ratownicy pragniemy przede wszystkim stabilizacji zawodu, godnych zarobków oraz jasnych warunków zatrudnienia. Po niedawnej fali protestów, okazuje się, że zawód ratownika medycznego w Polsce nadal wymaga wielu reform. Dzisiaj na pewno brakuje nam jedności i siły.

Jako tak młoda, a jednocześnie tak ważna grupa zawodowa w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego, powinniśmy mówić jednym głosem i zajmować wspólne stanowisko w wielu ważnych dla nas kwestiach. Być może w najbliższym czasie uda nam się osiągnąć te cele, tego i sobie i Wam wszystkim życzymy.

Administracja Portalu Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account