Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W czwartek o godz. 16 na al. Jana Pawła II w Łęcznej w jadącą na sygnale karetkę (od strony Puchaczowa, od Stokrotki) uderzyła kobieta jadąca osobowym samochodem - poinformował nas internauta Rafał, który był świadkiem wypadku. Pięć osób zostało poszkodowanych w tym wypadku, w tym 5-letnie dziecko.

- Karetka po zderzeniu przewróciła się na prawy bok, najprawdopodobniej dlatego że kierowca w ostatniej chwili chciał uniknąć zderzenia i skontrował kierownicą w lewo. Osobowe auto zatrzymało się na chodniku, powalając drzewko tam rosnące - relacjonuje Rafał.

Jak dowiedzieliśmy się od oficera dyżurnego policji KWP Lublin, karetka jadąca na sygnałach świetlnych i dźwiękowych wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Tam doszło do zderzenia z osobowym citroenem.Poszkodowanych zostało pięć osób, wszystkie zostały przewiezione do szpitala: kierowca, sanitariusz i pacjent z karetki, a z citroena kobieta i 5-letnie dziecko. Policja nie ma informacji na temat ich stanu zdrowia.

Z powodu wypadku były utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II, wprowadzono ruch wahadłowy.

Źródło: kurierlubelski.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Martyna21
+1 #1 Martyna21 2013-06-07 21:57
Kierowca i sanitariusz tak ? I karetka jechała w Kodzie 1 to ja się pytam kto zajmował się w takim razie pacjentem ?
Jechał kierowca-ratown ik medyczny i drugi ratownik medyczny. Nie długo będą pisali, że jeżdżą w karetce sami sanitariusze. Ludzie mamy XI wiek i zrozumcie wreszcie, że w karetkach nie jeżdżą już sanitariusze tylko ludzie z wykształceniem medycznym.
Zgłoś administratorowi

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account