Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Międzyrzeczu rozpoczęły się międzynarodowe ćwiczenia zespołów ratowniczych Green Medline 2017. Ich pierwszą odsłoną była w piątek wieczorem pozoracja zamachu terrorystycznego na targowisku miejskim.

Scenariusz zakładał, że na bazarze rozpędzony bus wjechał w tłum mieszkańców. Z pomocą pospieszyli rannym strażacy, potem dojechały też karetki pogotowia. Akcję ratowniczą utrudniał mężczyzna, który biegał z pistoletem i strzelał do jej uczestników.

Kolejnym akordem manewrów będzie w sobotę, o godz. 10.30 zamach terrorystyczny na stacji paliwowej Neo przy zachodnim węźle obwodnicy. Na teren stacji paliw wejdzie dwóch terrorystów z długą bronią i wezmą zakładników. Do działań przystąpią policjanci oraz służby wspomagające, w tym żołnierze, strażacy oraz medyczne zespoły ratunkowe.

Nocny atak terrorystów w Międzyrzeczu. Manewry Green Medline 17. Youtube.com/Dariusz Brożek

Czytaj więcej: miedzyrzecz.naszemiasto.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account