Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Międzyrzeczu rozpoczęły się międzynarodowe ćwiczenia zespołów ratowniczych Green Medline 2017. Ich pierwszą odsłoną była w piątek wieczorem pozoracja zamachu terrorystycznego na targowisku miejskim.

Scenariusz zakładał, że na bazarze rozpędzony bus wjechał w tłum mieszkańców. Z pomocą pospieszyli rannym strażacy, potem dojechały też karetki pogotowia. Akcję ratowniczą utrudniał mężczyzna, który biegał z pistoletem i strzelał do jej uczestników.

Kolejnym akordem manewrów będzie w sobotę, o godz. 10.30 zamach terrorystyczny na stacji paliwowej Neo przy zachodnim węźle obwodnicy. Na teren stacji paliw wejdzie dwóch terrorystów z długą bronią i wezmą zakładników. Do działań przystąpią policjanci oraz służby wspomagające, w tym żołnierze, strażacy oraz medyczne zespoły ratunkowe.

Nocny atak terrorystów w Międzyrzeczu. Manewry Green Medline 17. Youtube.com/Dariusz Brożek

Czytaj więcej: miedzyrzecz.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account