Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Suski szpital pochwalił się efektami tegorocznego remontu. Pacjenci zmuszeni do odwiedzenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, a przede wszystkim personel, korzystają z odnowionych wnętrz.

Jak podaje ZOZ w Suchej Beskidzkiej, w ramach remontu podjazd od strony ogrodu szpitalnego wraz z budową wiatrołapu łączącego pomieszczenia SOR z lądowiskiem dla śmigłowców LPR, udoskonalono rejestrację dla pacjentów i portiernię wraz z poczekalnią, utworzono pomieszczenia segregacji medycznej pacjentów (triage), powiększony został obszar konsultacyjny o kolejne 3 stanowiska dla pacjentów.

- Ponadto zmodernizowano pomieszczenia ambulatorium chirurgicznego wraz z gipsownią, przeprowadzono kompleksowe prace obejmujące wymianę instalacji elektrycznych i gazów medycznych, powstała nowa instalacja monitorująca pacjentów – wyliczają suscy medycy.

Na tym nie koniec szeroko zakrojonych prac. Na korytarzu i w miejscach, z których korzystają pacjenci, zastosowano system odbojnic ściennych zapobiegających zniszczeniu ścian i narożników, całkowicie wymieniono wykładziny podłogowe a we wszystkich zmodernizowanych pomieszczeniach została zamontowana klimatyzacja.

Oprócz przebudowy zakupiony został sprzęt medyczny, w tym m.in.: aparat RTG ramię C, aparat USG, respiratory transportowe, myjnia do basenów, defibrylatory, reduktory ssania oraz łóżka dla pacjentów.

Więcej: sucha24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account