Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xPraca w transporcie medycznym.

Więcej
2013/09/17 20:26 #9431 przez Gruby
Gruby stworzył temat: Praca w transporcie medycznym.
Witam, czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak wygląda taka praca? Czy jest to po prostu "nudne" zabieranie pacjenta ze szpitala do domu i na odwrót czy też w grę wchodzą inne kwestie? Wiem, że te ambulanse sanitarne są bardzo ubogo wyposażone, nie jestem nawet pewien czy mają na składzie jakieś leki.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Mam dyplom ratownika i na razie szukam pracy, że tak to nazwę "dorywczej w zawodzie" ponieważ przyszłość wiąże z wojskiem. Pozdrawiam. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/19 06:49 #9450 przez Bartas
Odp: Praca w transporcie medycznym.
Kolego transport medyczny to jedynie ciagle dziwganie pacjentow, nosze - krzeselko kardiologiczne . 90% pacjentow nosisz... 10% chodzi o wlasnych silach, oczywiscie zalatwiasz pacjentow wypisywanych ze szpitala otaz tych ktorych nalezy zabrac do szpitala z domu albo z oddzialow jakis paliatywnych czy tez domow starcow no i rowniez duza czesc pacjentow to dializowani ktorzy rowniez nie sa mobilni. Czasem krew jakas mozesz transportowac jak twoj szpital nie ma a jest potrzebna. Tak wyglada typowa praca na transporcie, a wyposazenie to nosz, krzeselko kardiologiczne i butla z tlenem ;-))) to wszystko. Pozdrawiam ! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • serial Avatar
  • serial
  • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
  • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
  • 2021/10/12 09:32
  • ratownikekspress Avatar
  • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
  • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
  • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
  • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account