Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????

Więcej
2008/10/15 06:22 - 2008/10/15 06:23 #1397 przez karolcia109
karolcia109 stworzył temat: Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????
Witam, każdy pewnie się domyśla o co chodzi w tytule...Właśnie zastanawia mnie to czy Dzień Ratownictwa Medycznego jest gorszy od Dnia Edukacji Narodowej???W poniedziałek kiedy przypadało święto ratowników w telewizji, w radiu, w prasie cisza tak jakby takie święto nie istniało, a wczorajszy dzień wychwalany ponad wszystko nauczyciele mało w pióra nie obrosną.W telewizji, w radiu w prasie...mówią, piszą, pokazują!!!! A w czym ratownik jest gorszy od nauczyciela??Jeden uczy matematyki, polskiego, ratownik też uczy ale moim zdaniem ważniejszego przedmiotu w którym temat brzmi: Jak ratować ludzkie życie??. Egzamin końcowy zweryfikuje życie, kto był pilnym uczniem a oceną będzie uratowane ludzkie życie...Przykra jest dzisiejsza nasza rzeczywistość...:(
karolcia109

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/15 19:31 #1399 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????
Witam Cię Karolcia108 , jest różnica między Dniem Ratownictwa Medycznego , a Dniem Nauczyciela , ponieważ Dzień Ratownictwa Medycznego jest dniem , kiedy to Ratownicy sobie wywalczyli , żeby też obchodzić jak Nauczyciele czy inne zawody np. Dzień Stoczniowca , Hutnika , Górnika , czy też Strażaka i Policjanta , to tylko przykład nielicznych zawodów , które wymieniłem . Ja myślę , że jest różnica między Nauczycielami a Ratownikami , ponieważ to oni Ciebie i innych uczyli zawodu , a Ratownik nie uczy lecz RATUJE ŻYCIE LUDZKIE , może Ratownik uczyć w jednym przypadku , uczy się sam przez praktyki , które doświadcza od samego początku swojej kariery do jej końca , ale mniejsza o to , nie ważne czy Ratownicy Medyczni będą czy mają swoje Święto , ale ważne jest aby dobrze i z godnością wykonywali swój zawód , chcę przez to powiedzieć , żeby nie dać pożywki lekarzom , że źle wykonujecie swój zawód . POKAŻCIE WSZYSCY RATOWNICY MEDYCZNI , ŻE POTRAFICIE ZDOBYWAĆ ZAUFANIE U PACJENTÓW I ŻEBY WIERZYLI W WAS . ŁĄCZĘ POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/15 20:01 #1400 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp.:Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????
Tytus nie prowokuj swoimi wypowiedziami lekarzy do krytyki bo nie będzie ona konstruktywna.Na złośliwości mogą oni jedynie odpowiedzieć złośliwościami a po co to komu.Każdy ma swoje miejsce w szeregu i powinien je znać.Pomijając powyższe fakty chciałbym zaznaczyć,że obydwaj \"pielesimy\" w tym momencie poza tematem,który zaproponowała Karolina :S Ale to Ty zacząłeś :angry:

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • medicus
 • medicus Avatar
 • Gość
 • Gość
2008/10/15 20:09 #1403 przez medicus
medicus odpowiedział w temacie: Odp.:Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????
Witam wszystkich, witaj Tytus:)

Chyba nie zrozumiałeś intencji jakie zawarła karolcia109 w swoim poście, Ja zrozumiałem bardzo dobrze :( ... i co najgorsze to jest to prawda... a o dniu strażaka czy policjanta, czy chociażby nauczyciela media bębnią na każdym kroku. Zdaje sobie sprawę z tego, że Ratownik medyczny jest nowym zawodem, jednak pomimo wszystko należy mu się szacunek podobnie jak innym zawodom w naszym kraju.
Piszesz, że my musimy udowadniać i pracować na swój wizerunek.... Tytus !!! robimy to już od kilku a nawet kilkunastu lat ... a ostatnie trzy lata zgodnie z prawem ( wejście Ustawy o PRM )a Ty tutaj zarzuciłeś stek niepotrzebnych słów które nic nikomu nie wyjaśniają i kompletnie nie odnoszą się do tematu...:S
Mam nadzieje, że rozumiesz o czym pisze. Naprawdę, nam ratownikom jest bardzo przykro, że w mediach nikt nie wspomniał o naszym Święcie, mało tego nawet nasi pracodawcy nie stanęli na wysokości zadania i nawet nie pokusili się o złożenie nam życzeń :blush:
ROZUMIESZ??????

P.S. Po Dniu Ratownictwa Medycznego czuje wielkie rozgoryczenie....:( , dobrze, że chociaż istnieją takie strony i chociaż tutaj można poczuć się jak u siebie :)

Pozdrawiam
medicus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/16 14:48 - 2008/10/22 17:33 #1406 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:Czy 13.10.2008 jest gorszy od 14.10.2008????
Witaj Marcin , przeczytaj dokładnie mój post , bo jak widzę to nie przeczytałeś go dokładnie , nie prowokuje swoimi słowami lekarzy , tylko napisałem , żeby ,,nie dawać pożywki lekarzom , że Ratownicy Medyczni nie potrafią bez lekarzy pracować \" , to miałem na myśli .

Witaj medicus , chyba się nie zrozumieliśmy , ale dojdziemy do tego . Otóż jak zauważyłem , to wszyscy mówią , że media nie wspomniały o Dniu Ratownictwa , nie mamy na media wpływu , wiemy wszyscy , że media co chcą to powiedzą i pokażą . W Szczecinie będą na obchodach media , ponieważ są zaproszone .Obchody będą w Szkole Ratownictwa Medycznego przy ulicy Wojska Polskiego , przy WSPR 24.10.2008r. o godz.11-tej . Ja myślę i zgodzę się z Tobą , że to nie jest wina mediów tylko pracodawców w danych jednostkach , że nie wyszli do mediów o Dniu Ratownictwa , jest to jak wiemy świeży zawód i nie muszą media o tym pamiętać , ale ministerstwo zdrowia , czy pracodawcy powinni . Jeszce raz przypomnę , że Dzień Ratownictwa Medycznego w zachodniopomorskim odbędzie się w Szczecinie w Szkole Ratownictwa Medycznego przy ul. Wojska Polskiego ( WSPR ), dnia 24.10.2008 r. o godz.11-tej . Na taki Dzień nie zaprasza się poszczególnych osób , kto ma czas i chce uczestniczyć w tym dniu , może zawsze przybyć . To , że pracodawcy nie złożyli Życzeń Ratownikom Medycznym , to świadczy o całej dyrekcji i tu się również z Tobą zgadzam . Łączę Pozdrowienia i Życzę samych sukcesów w pracy zawodowej .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • Emma13 Avatar
  • sprzet medyczny
  • A może spróbuj odwiedzić serwis Medipment - lider wśród portali branży medycznej. Znajdziemy tam bowiem firmy z branży, oferujące różnego rodzaju produkty medyczne. Możemy od razu wysłać zapytanie o konkretne propozycje i szybko otrzymamy szczegółowe informacje na ich temat. Na pewno warto spróbować:).
  • W Sprzęt Ratowniczy / Sprzęt ratujący życie
  • 2020/01/12 22:01
  • ŚLA Avatar
  • Praca! Żory - Ratownik medyczny
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do poboru materiału biologicznego i szukasz stałej (lub dodatkowej) pracy - zgłoś się do nas! Sprawdź co zyskujesz: - wynagrodzenie oparte o stałą stawkę połączone z atrakcyjnym systemem premii - praca jedynie w godzinach porannych - zyskujesz czas na zajęcie się innymi sprawami - elastyczne podejście - możesz pracować 5 dni w tygodniu, ale chętnie podejmiemy współpracę także jeśli Twoja...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/01/09 09:39
  • ŚLA Avatar
  • Praca! Piekary Śląskie! Ratownik medyczny!
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do poboru materiału biologicznego i szukasz stałej (lub dodatkowej) pracy - zgłoś się do nas! Sprawdź co zyskujesz: - wynagrodzenie oparte o stałą stawkę połączone z atrakcyjnym systemem premii - praca jedynie w godzinach porannych - zyskujesz czas na zajęcie się innymi sprawami - elastyczne podejście do ilości dni, w których możesz pracować - zniżki na badania laboratoryjne - samodzielną...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/01/09 09:38
  • ŚLA Avatar
  • Praca! Bytom! Ratownik medyczny!
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do poboru materiału biologicznego i szukasz stałej (lub dodatkowej) pracy - zgłoś się do nas! Sprawdź co zyskujesz: - wynagrodzenie oparte o stałą stawkę połączone z atrakcyjnym systemem premii - praca jedynie w godzinach porannych - zyskujesz czas na zajęcie się innymi sprawami - elastyczne podejście - możesz pracować 5 dni w tygodniu, ale chętnie podejmiemy współpracę także jeśli Twoja...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/01/09 09:36

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account