Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xPoszukiwany - poszukiwana;-)

Więcej
2008/10/01 18:34 #1336 przez Yen
Yen stworzył temat: Poszukiwany - poszukiwana;-)
Hej!!!
Mam ogromny kłopot i szukam jakiejś dobrej duszy, która pomogłaby mi go rozwiązać. A mianowicie:
Z okazji zbilżającego się Dnia Ratownictwa prowadę w mojej grupie przedszkolnej zajęcia o ratownikach. Chciałabym zaprosić kogoś, kto opowiedziałby dzieciom, jak wygląda taka praca, pokazał parę sprzętów(niekoniecznie karetkę;-P)itp. Niestety nie znam nikogo, kto pracuje w tym zawodzie. I tu mój ukłon w Waszą stronę. Czy ktoś mógłby mi poradzić, gdzie można znaleźć kogoś takiego lub gdzie zadzwonić, żeby coś takiego załatwić (i oczywiście nie spotkać się z opryskliwą uwagą pani, która będzie ten telefon odbierać)?
Z góry dziękuję.

PS. Przedszkole jest w Krakowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/01 18:53 - 2008/10/01 18:55 #1337 przez Ania82
Odp.:Poszukiwany - poszukiwana;-)
Witaj Yen. Ja myślę, że najlepiej by było zadzwonić do stacji ratownictwa medycznego- z tego, co wiem, w Krakowie jest kilka takich. Mam znajomych z Krakowskiego PR, więc spróbuję podpytać wśród nich, ale nic nie obiecuję. :) Póki co, próbuj podzwonić. Jeśli możesz to wyślij mi więcej szczegółów na PW.
Pozdrawiam.
PS. I nie zrażaj się niemiłymi paniami- takie niestety też bywają. ;)
Powodzenia.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/03 07:27 #1339 przez Tytus
Odp.:Poszukiwany - poszukiwana;-)
Witam Yen , mam dla Ciebie propozycję , może znasz w swojej miejscowości któregoś z Ratowników . Umów się z nim po prostu w Pogotowiu gdzie mogła byś przyprowadzić grupkę dzieci i Ratownik Medyczny mógłby pokazać ambulans ( gdzie największą frajdę sprawiłby dzieciom ) i objaśnił na sprzęcie co do czego służy , pokazałby również prawdziwą pracę Ratownika Medycznego , jaka jest ciężka , odpowiedzialna i niebezpieczna . Łączę Pozdrowienia dla Ciebie , Dzieci i Wszystkich Ratowników Medycznych .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/03 18:55 #1346 przez Yen
Odp.:Poszukiwany - poszukiwana;-)
Gdybym znała jakiegoś ratownika, to nie miałabym tego problemu. Ale mimo wszystko dzięki za dobre chęci. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/04 11:58 - 2008/10/04 12:05 #1347 przez ricko1st
Odp.:Poszukiwany - poszukiwana;-)
Witam!
Po co komplikować sobie życie?
Zwróć się oficjalnym pismem do Dyrektora Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego i poproś o umożliwienie zwiedzenia.
Będziecie mieli wtedy mogli zobaczyć znacznie więcej.
Dyrektor i tak będzie musiał o tym wiedzieć bo przecież nikt nie ukryje grupy dzieciaczków chcących zobaczyć ambulans w środku.
Prawda?
W chwili załatwienia takiego zwiedzania w sposób nazwijmy go \"partyzancki\" wycieczka może skończyć się mało eleganckim wyproszeniem Was z terenu Pogotowia.
Myślę,że to najlepszy wariant rozwiązania Twojego problemu.
Jeśli zaś chodzi Ci tylko o pogadankę na temat Ratownictwa to zadzwoń do Instytutu Ratownictwa Medycznego w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 41 tel.(0-12) 293-40-40 lub (0-12)293-40-45.
Powinni też w tym pomóc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i dużych wrażeń wycieczkowych !

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/07 10:23 #1369 przez Ania82
Odp.:Poszukiwany - poszukiwana;-)
Witaj Yen.
Znalazłam ratownika, który wstępnie zgodził się pomóc Ci w zrealizowaniu Twojego pomysłu. Na PW przesłałam Ci nr telefonu do niego. :)
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • zaqq1577 Avatar
  • Ratownik medyczny - szczepienia
  • Pracuje na SORze. Mam pytanie odnośnie szczepień ochronnych, np. przeciwtężcowych na SORach. Czy ratownik medyczny może je wykonywać? Z tego wiem zmieniły się przepisy i już możemy: Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] - Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. 6. 1 Obowiązkowe szczepienia ochronne przeprowadzają lekarze lub felczerzy, pielęgniarki, położne, higienistki szkolne i ratownicy medyczni, posiadający kwalifikacje,...
  • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Szpitalne Oddziały Ratunkowe (SOR)
  • 2022/01/17 08:55
  • Centro Medica Avatar
  • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
  • W związku z rozwojem spółki poszukujemy angażującego się w pracę i lubiącego nowe wyzwania ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do współpracy ratowników...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2022/01/12 12:29
  • serial Avatar
  • serial
  • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
  • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
  • 2021/10/12 09:32
  • ratownikekspress Avatar
  • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
  • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
  • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
  • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account