Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ImagePrawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała pielęgniarka pełniąca dyżur w Szpitalu Miejskim w Czeladzi (Śląskie). Przed przyjazdem policji kobieta wykonywała drobne zabiegi - poinformował w poniedziałek (21 lutego) oficer prasowy KPP Będzin Tomasz Czerniak.

W niedzielę po południu będzińscy policjanci uzyskali informację, że na dyżurze izby przyjęć szpitala w Czeladzi pracuje pijana pielęgniarka. Stan 46-letniej kobiety zaniepokoił personel i pacjentów, którzy otrzymali tego dnia pomoc na izbie przyjęć. Zaalarmowano policję.

Kobieta miała w wydychanym powietrzu 2,81 promila alkoholu. Była w pracy od rana, więc wszystko wskazuje na to, że alkohol piła podczas dyżuru.

– W dodatku pielęgniarka pracowała w izbie przyjęć, gdzie miała bezpośredni kontakt z pacjentami. Wiemy, że przed przyjazdem policjantów wykonywała zastrzyki – stwierdził rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Policjanci ustalają teraz, czy podczas dyżuru kobieta udzielając pomocy innym pacjentom nie naraziła ich na utratę zdrowia.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

R05k
+2 #1 R05k 2011-02-22 11:07
Gratulacje dla tej Pani, że mając 2.81 promila była w stanie utrzymać się na nogach i pracować. Wniosek nasuwa się sam pije od dawna.
Zgłoś administratorowi

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account