Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pierwszy w Polsce system do transportu dzieci dotarł do WSPR w Poznaniu, dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych firm kompletujemy dla wszystkich 24 ZRM specjalistyczny system KANGOOFIX, umożliwiający bezpieczny i komfortowy transport rodzica z dzieckiem.

Specjalistyczny system Kangoofix pozwala na bezpieczny i komfortowy transport dziecka w bezpośrednim kontakcie z rodzicami lub opiekunem. Do tej pory najmłodsi pacjenci w sposób bezpieczny transportowani byli dzięki matom pediatrycznym, zamocowanych na noszach głównych ambulansów. Rozwiązania technologiczne nie pozwalały na bezpośredni kontakt z rodzicem lub opiekunem.

 Znaczna część interwencji, które podejmują Zespoły Ratownictwa Medycznego w Poznaniu wymagają transportu dziecka do szpitala w celu kontynuacji diagnostyki i wdrożenia leczenia. Dla najmłodszych pacjentów sama interwencja Pogotowia Ratunkowego wywołuje ogromny stres, odizolowanie dziecka od rodzica lub opiekuna w celu zagwarantowania bezpieczeństwa podczas transportu zwiększa reakcje stresowe co ma przełożenie na przebieg medycznych czynności ratunkowych.

 

Profesjonalny system transportowy umożliwiający bezpośredni kontakt z opiekunem, gwarantujący maksymalny poziom bezpieczeństwa zapewni komfort i spokój psychiczny zarówno dla dziecka jak i opiekuna. Z informacji, które posiadamy jesteśmy pierwszą w Polsce instytucją wyposażoną w tak specjalistyczny system zapewniający bezpieczeństwo dla najmłodszych pacjentów.

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu posiada aż 24 Zespoły Ratownictwa Medycznego, wyposażenie w niezbędne urządzenia jednego ZRM to koszt 1800 zł. Poszukujemy partnerów do realizacji i wyposażenia dalszych ZRM w Poznaniu.

Źródło, foto: www.ratownictwo.med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account