Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Karetka pogotowia zderzyła się z oplem. Ambulans, który jechał na sygnale, przewoził noworodka. Policja przyjechała na miejsce wypadku i ukarała mandatem kierowcę karetki.

Do zdarzenia doszło we wtorek 2 stycznia około godz. 22.30. Przy skrzyżowaniu mostu Świętokrzyskiego z Wybrzeżem Szczecińskim karetka zderzyła się z samochodem osobowym marki opel.

- Akcja JRG 5 (Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej - red.) przy ul. Zamoście 2 / Wybrzeże Szczecińskie gdzie miał przed chwilą miejsce wypadek karetki pogotowia ratunkowego przewożącej noworodka z pojazdem osobowym - relacjonowała straż pożarna.

- W wypadku ucierpiał kierowca pojazdu osobowego. Stan noworodka w chwili obecnej jest nieznany, został przekazany do drugiego Zespołu PRM przybyłego na miejsce zdarzenia - podawała straż. Z czasem okazało się, że pacjentowi nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji policja ukarała jednak mandatem kierowcę ambulansu.

Źródło: naszemiasto.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account