Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z domów w Wilkowicach (Śląskie) pijana matka zajmuje się 7-latkiem. W mieszkaniu zastali 38-letnią kobietę, dwóch mężczyzn i 23-latkę w zaawansowanej ciąży. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, aby lekarz zbadał ciężarną. Okazało się, że w organizmie ma 2 promile alkoholu. Podczas badania kobieta zaatakowała lekarza.

Dwaj mężczyźni, którzy przebywali w domu byli agresywni wobec funkcjonariuszy - poinformowała rzeczniczka bielskiej policji Elwira Jurasz. Dodała, że w pewnym momencie zaatakowali mundurowych, zostali jednak obezwładnieni i skuci kajdankami.

Obaj trafili do izby zatrzymań. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy. Mogą za to spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

To samo może czekać 23-letnią kobietę za naruszenie nietykalności lekarza, na którego rzuciła się w karetce pogotowia.

O dalszym losie trojga napastników zadecyduje prokurator.

Czytaj więcej: polsatnews.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account