Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z domów w Wilkowicach (Śląskie) pijana matka zajmuje się 7-latkiem. W mieszkaniu zastali 38-letnią kobietę, dwóch mężczyzn i 23-latkę w zaawansowanej ciąży. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, aby lekarz zbadał ciężarną. Okazało się, że w organizmie ma 2 promile alkoholu. Podczas badania kobieta zaatakowała lekarza.

Dwaj mężczyźni, którzy przebywali w domu byli agresywni wobec funkcjonariuszy - poinformowała rzeczniczka bielskiej policji Elwira Jurasz. Dodała, że w pewnym momencie zaatakowali mundurowych, zostali jednak obezwładnieni i skuci kajdankami.

Obaj trafili do izby zatrzymań. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy. Mogą za to spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

To samo może czekać 23-letnią kobietę za naruszenie nietykalności lekarza, na którego rzuciła się w karetce pogotowia.

O dalszym losie trojga napastników zadecyduje prokurator.

Czytaj więcej: polsatnews.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account