Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

- Nie chcemy wyjeżdżać do Anglii, by godnie zarabiać - mówią ratownicy medyczni. Dziś na placu Wolności zorganizowali happening, którym chcieli przekonać włocławian do swoich postulatów.

Akcja w centralnym punkcie Włocławka odbyła się w ramach ogólnopolskiego protestu ratowników medycznych, który rozpoczął się w maju. Głównym elementem happeningu była zainscenizowana sytuacja z udziałem poszkodowanego w wypadku rowerzysty, który cierpi z powodu odniesionych obrażeń i braku pomocy ratowników medycznych. - Karetka bez ratownika, to tylko samochód - powtarzał przez megafon jeden z organizatorów akcji, Krzysztof Kotliński.

Z jakim odzewem spotkała się akcja ratowników? Jeden z przechodniów nie wiedząc o tym, że jest to tylko happening, próbował pomóc mężczyźnie i wezwać karetkę. Za telefon chwycili też inni. Pozostali z kilkunastu metrów przyglądali się przedstawieniu, a później przysłuchiwali się krótkiej konferencji prasowej.

Czytaj więcej: ddwloclawek.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account