Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci odnaleźli rowery, które tydzień temu ktoś ukradł grupie ratowników olsztyńskiego PCK. Rowery odnaleziono w jednym z lombardów w Lublinie.  

Przypomnijmy, w nocy 31 stycznia nieznani sprawcy dokonali włamania do pomieszczeń Grupy Ratownictwa PCK Olsztyn. Wolontariuszom skradziono dwa rowery, które służyły do ratowania życia i zdrowia mieszkańców Olsztyna oraz regionu podczas realizacji rowerowych patroli ratowniczych czy pełnienia służby medycznej podczas różnego rodzaju wydarzeń w tym imprez sportowych.

Tym samym odebrano ratownikom PCK narzędzie do skutecznego dotarcia do osób poszkodowanych i niesienia pomocy osobom potrzebującym.

Wiadomość o kradzieży była powielana w sieci wraz ze zdjęciami skradzionych rowerów. Tym samym udało się odnaleźć sprzęt. Jak podaje TVP Olsztyn rowery odnaleziono w lombardzie w Lublinie.

Sprzęt w stanie nienaruszonym wróci do olsztyńskich ratowników.

Źródło: olsztyn.com.pl  fot. Marcin Kierul/UM Olsztyna

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account