Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Zosinie (powiat rycki w woj. lubelskim). Jak dowiedział się Fakt24, kierowca karetki nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu. Zginęła przewożona karetką pacjentka, a trzy osoby zostały ranne.

Wypadek wydarzył się na drodze krajowej 48, w miejscowości Zosin między Moszczanką a Kockiem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, karetka pogotowia nie jechała na sygnale. Tym samym, wina najprawdopodobniej leży po stronie jej kierowcy.

- Kierowca karetki nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu daewoo lanosem i wjechał wprost pod samochód osobowy. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła 67-letnia pacjentka karetki, a trzech pasażerów karetki zostało rannych. Kierowca lanosa wyszedł ze zdarzenia niemal bez szwanku - powiedział w rozmowie z Faktem24 podkomisarz Jacek Wójcik z komendy w Rykach.

Źródło: fakt.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account