Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
12 maj 2007 roku to właśnie dzisiaj mija druga rocznica powstania serwisu "Ratownictwo Medyczne - Prywatna Strona Ratownika Medycznego".

Przez te dwa lata serwis odwiedziło 137 553 osoby, obecnie w miesiącu zagląda na stronę około 10 000 użytkowników. W księdze gości pojawiło się ok. 300 w większości ;) bardzo miłych wpisów.

Zaglądają tutaj równiez użytkownicy z poza Polski m.in. z takich krajów jak: Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Holandia, Belgia, Irlandia. Odzywają się Polacy którzy pracują jako ratownicy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.
 
Z subskrypcji serwisu korzysta obecnie 280 osób, na forum serwisu zarejestrowanych jest 116 użytkowników którzy napisali ponad 660 wiadomości. Moderatorzy Ania82, EMS i Pepkor22 czuwają nad wizerunkiem forum, za co pragnę im serdecznie podziękować!!! Dziękuje również wszystkim użytkownikom którzy uczestniczą w dyskusjach i wzbogacają jego treści.

Otrzymałem od was drodzy użytkownicy setki e-maili na które zawsze staram się odpisywać i jeżeli jest to tylko możliwe pomagać.
 
To wszystko co wydarzyło się przez te dwa lata działalności jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że serwis jest potrzebny i ma swoich odbiorców. Dlatego pragnę jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo podziękować!!!!

Autor serwisu
Piotr Bartnicki

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account