CO MYSLICIE O TYM , ŻE LUDZIE ZADAJĄ NAM DZIWNE PY

Więcej
2007/12/07 21:38 - 2008/12/04 13:25 #324 przez Tytus
Witam wszystkich , co myślicie o tym , że ludzie zadają nam dziwne pytania, takie jak np, w które miejsce uderzyć nożem w brzuch , żeby zabić człowieka , albo ostatnio słyszałem taki tekst,,czy warto ratować człowieka na sali reanimacyjnej jak już raz przy resuscytacji odpłynął \" , mnie się to w głowie nie chce pomieścić , jak słyszę od medyka ( RATOWNIKA) takie teksty , czy moglibyście się w tym temacie wypowiedzieć ? , liczę na wszystkich użytkowników i gości, że odpowiedzą bardzo logicznie i bez kpin w tym temacie, uważam , że jest to smutny temat dla Ratownika Medycznego, Dziękuje z góry za liczne wypowiedzi od użytkowników i gości tej naszej stronki. Pozdrawiam wszystkich.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/12/08 16:15 #326 przez ricko1st
Witam!
Ludzie,którzy zastanawiają się nad \"problematyką\" jak zadać cios nożem lub czy ratować człowieka,który podczas resuscytacji \"odpłynął\" w żadnym wypadku nie powinni zakwalifikować się na listę przyjętych do Szkoły Ratowników Medycznych.
Zaznaczam,że jest to tylko moje zdanie!
Kto z normalnie myślących ludzi chciałby doczekać się przyjazdu takiego \"killers teamu\"?
Ja na pewno NIE!!
Być może tak stawiane pytania miały na celu wywołanie takiej ostrzejszej reakcji ze strony Ratowników wykonujących swój zawód z pasją i oddaniem (pomimo niskich zarobków)?
Mimo wszystko są one najzwyczajniej w świecie GŁUPIE i nie na miejscu,obyśmy się nigdy nie doczekali takich osobników w naszym Ratowniczym gronie.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/12/08 18:09 - 2008/12/04 13:30 #327 przez Tytus
Rick1st, dzięki za odpowiedz i bardzo logiczną z punktu widzenia Ratownika Medycznego , który jest z powołania Ratownikiem , a nie dlatego , że chce zrobić karierę w swoim zawodzie, bo myślę , że kariery nie zrobi nikt i na pewno o tym nie myśli. Ratownicy myślą jak wiem , tylko o jednym , o satysfakcji ze swojej pracy zwłaszcza jak uratują człowieka w jego największym kryzysie , i potrafią pomoc drugiemu człowiekowi w trudnych sytuacjach . Dziękuję Ci Ricko1st , za szybką reakcję na ten smutny artykuł , jestem Ci wdzięczny ,że reagujesz natychmiast na każdą interwencję na tym forum .Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Organ18
  • Organ18 Avatar
  • Wylogowany
  • Doświadczony
  • Doświadczony
  • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2007/12/08 18:14 #328 przez Organ18
To jest dla mnie chore tak samo jak te teksty które pisałem w innym poście typu. Czy w karetce macam babcie albo czy będe walił .... trupowi w szkole jak będe robił sekcje itd. to jest debilne ja sobie nie wyobrażam aby taki człowiek który zadaje takie pytania mnie ratował :( a co do tego czy w sali reanimacyjnej ratować .... Myśle że nasz zawód jest taki specyficzny że gdy ratujemy mamy w głowie myśl że uratujemy człowieka.A takie pytania są żenujące i myśle że nie na temat,każdy z nas powinien ratować człowieka bez wachania czy ma go ratować czy nie. Jesteśmy poto żeby ratować i pamiętajmy o tym.

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.150 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account