My w studium chodziliśmy do szpitali w białych strojach. Lepiej się dowiedzcie co i jak, bo ja bym ratowników "na czerwono" nie wpuścił na przykład na OIOM.
Ubrań takich wyjazdowych z odblaskami ja bym nie kupował na razie, chyba że ktoś się udziela i na lewo jeździ w pogotowiu. Jak nie to chyba szkoda kasy, bo:
1. Trzeba skończyć szkołę
2. Potem trzeba znaleźć pracę
3. Po spełnieniu warunków 1 i 2 możliwe że w PL będzie trzeba jeździć w pomarańczach.