Filimiki i zdjęcia które wołają o pomstę do nieba

  • Organ18
  • Organ18 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Doświadczony
  • Doświadczony
  • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2008/11/10 13:58 #1492 przez Organ18
Przeeglądałem filmiki na youtube i zobaczcie co znalazłem.
(posłuchajcie ich rozmowy i zobaczcie jaką im frajde to sprawiło) ŻAL ŻAL ŻAL ŻAL mi ich \"kretyni\" bo inaczej nie idzie ich nazwać :/

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/10 19:48 #1493 przez mangus
Witam.
Widziałem ten filmik już wcześniej. Nie chce nic sugerować ale kareta jest na warszawskich blachach więc stolica. Podobno Warszawiacy to paniska bo w stolicy mieszkają. Okazuje się jednak, że to bezmyślne gówniarstwo. Najlepsze jest to że w tle leci Disco Polo.
Organ zgadzam się z Tobą - kretyni.
Pozdrawiam.

mangus
[color=]Śmierć stabilizuje stan pacjenta[/color]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/11 07:10 #1494 przez ricko1st
Witam!
Filmiki nastawione na CHORĄ SENSACJĘ.
Głupie i stronnicze.
Dziwić się później,że laicy tak nisko oceniają naszą pracę.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/11 09:36 #1496 przez dyspozytor
Witam,

Organ dobrze, że zwróciłeś uwagę na ten problem. Często się zdarza, że właśnie w ten sposób ktoś się zabawia. Uwieszanie się na tyle pędzącej karetki wykracza poza granice ludzkich zachowań. Tacy \"ludzie\" (o ile można ich tak nazywać) nie mają za grosz wyobraźni.....:(

Pozdrawiam
Dyspozytor


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Organ18
  • Organ18 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Doświadczony
  • Doświadczony
  • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2008/11/11 18:15 #1497 przez Organ18
Dzięki za pochwały :D nie no dla mnie to jest głupota co oni robią znalazlem jeszcze jeden filmik gdzie karetka stoi chyba z 2 min i nikt się nie rusza, a ona na sygnale w korku utkneła. Ostatnio byłem świadkiem jak karetka Pędziła na sygnale a za nią gościu na ścigaczu byłem w szoku gdy karetka utkneła na światłach bo nikt jej nie zjechał sobie pomyślałem no idioto trzeba było jeszcze szybciej jechać to odrazu byś na noszach się znalazł :/ nie raz widziałem jak karetka musiala na przejściu hamować albo na skrzyżowaniach bo jakiś koleś wjechał wprost pod koła karetki zamiast poczekac tą minute aż ona przejedzie. Hehe tak wysiąść i im nakopać ciekawe jak by tak akurat do kogoś z jego rodziny by jechała ta karetka , a ten ją zmusił do hamowania ...... ?????

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/12 17:26 - 2009/02/05 14:24 #1515 przez Tytus
Witam wszystkich , mało powiedziane ,że jest to kretyństwo , ale również brak odpowiedzialności ze strony tych rozbawionych ludzi , którzy w pewnym momencie mogli by sami zginąć , gdyby ta karetka ostro zahamowała lub kierowca karetki wykonał by nagły manewr skrętu na którąś ze stron . Głupota ludzka nie zna granic , a w razie nieszczęścia jest płacz , kryminał , albo kalectwo na całe życie i zmarnowane młode lata na wózku dla kalek , a przy tym zmarnowane życie rodzinie . Dalsze komentarze z mojej strony nie są wskazane , ponieważ każdy wie , że to co zrobili ci rozbawieni młodzieńcy , było największą nie przemyślaną głupotą . Zgadzam się z wami koledzy w waszych wypowiedziach . Łączę Pozdrowienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.206 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account