Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xPraca- niby gdzie ona jest ?

Więcej
2012/05/29 14:17 #7638 przez lukasz_w89
lukasz_w89 stworzył temat: Praca- niby gdzie ona jest ?
Witam jestem ratownikiem po studium które zakończyłem w 2011 roku . Po ukończeniu studium poszedłem na staż do firmy w której po zakończeniu stażu nie przedłużono umowy nikomu ze stażystów. Teraz non stop szukam jakiegoś miejsca pracy w tej naszej Polsce i nic nie mogę znaleźć. Brałem udział w 2 konkursach. Jeden w Grudziądzu i drugi w Inowrocławiu , lecz nie zostałem przyjęty( moje stawki były zaniżone w ofercie ,ale cóż nie mam znajomości). Więc proszę was bardziej doświadczonych gdzie szukać ? Ja już powoli mam dość:( Wszędzie gdzie dzwonie to mnie zbywają i nawet nie chcą rozmawiać.Moje Cv zalegają w paru szpitalach , ale zero odzewu. Więc proszę o jakąś radę, pomysł bo już naprawdę nie wiem co mam robić.
Pozdrawiam forumowiczów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • karolcia109
 • karolcia109 Avatar
 • Gość
 • Gość
2012/05/29 16:24 #7640 przez karolcia109
Odp: Praca- niby gdzie ona jest ?
Witam,

Problem pracy był już tutaj poruszany miliony razy i nie tylko ty masz z nią problem. Dla dziewczyn odradzała bym wybór tego kierunku, z pasji do ratowania ludzkiego życie niestety nie wyżyjemy. Działać charytatywnie to dobre kiedy ma się naście lat i mieszka u rodziców. Szkoły naprodukowały tysiące ratowników którzy zasilają pośredniak. :unsure:

Pozdrawiam karolcia109 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/05 07:31 #8225 przez r.med
Odp: Praca- niby gdzie ona jest ?
Chciałbym się przykleić do posta.
Jestem świeżym "ratownikiem medycznym" i doznałem szoku. Chodząc do szkoły słyszałem że jest ciężko ale nie wiedziałem, że aż tak u mnie w okolicy jest nawet problem z dostaniem stażu co dla mnie jest niezrozumiałe szpitale wykręcają się że albo nie ma miejsc albo po prostu nie mają zapotrzebowania na stażystów a urząd pracy ma pieniądze na staże i o dziwo chce je chętnie dawać pod warunkiem znalezienia pracodawcy. Ale domyślam się o co chodzi o zasrane znajomości... Ja niestety nie mam nikogo w żadnym ze szpitali i wątpię czy kiedykolwiek będę pracował jako ratownik :/ łączę się ze wszystkimi którzy chcą a nie mogą :) POZDRAWIAM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • serial Avatar
  • serial
  • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
  • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
  • 2021/10/12 09:32
  • ratownikekspress Avatar
  • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
  • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
  • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
  • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account