Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xRATOWNIK MEDYCZNY ( po licencjacie ) SZUKAM PRACY !!!

Więcej
2012/04/11 10:15 - 2012/04/11 10:16 #7468 przez robert11250
robert11250 stworzył temat: RATOWNIK MEDYCZNY ( po licencjacie ) SZUKAM PRACY !!!
Witam!
Jestem bardzo zainteresowany pracą w Pogotowiu Ratunkowym ( mieszkam w woj. LUBELSKIM [ Lubartów ] )

KONTAKT do mnie: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel komórkowy: 511-92-74-23 ( ROBERT )

Jestem młodym, kulturalnym, dokładnym i rzetelnie wykonującym powierzane mi obowiązki, a także ambitnym i pracowitym człowiekiem. Zawód RATOWNICTWO MEDYCZNE uważam za moją PASJĘ i to, co naprawdę uwielbiam i chciałbym robić w swoim życiu..czyli nieść pomoc potrzebującym i cierpiącym ludziom. Niosę osobistą stałą chęć rozwoju w tym kierunku.

Bardzo chciałbym stale zdobywać wszelakie doświadczenia w tym jakże pięknym zawodzie, ale jak mam się rozwijać bez pracy??!!

POZDRAWIAM :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/11 15:53 #7469 przez Ania82
Odp: RATOWNIK MEDYCZNY ( po licencjacie ) SZUKAM PRACY !!!
Witam.
Myślę, że większą szansę na znalezienie pracy będziesz miał, jeśli pochodzisz osobiście ze swoimi CV po szpitalach, może gdzieś na jakiś wolontariat się pokazać, aczkolwiek tu nie ma reguły, że po wolontariacie dostaniesz pracę. Możesz się też o jakiś staż postarać.
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • serial Avatar
  • serial
  • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
  • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
  • 2021/10/12 09:32
  • ratownikekspress Avatar
  • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
  • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
  • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
  • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account