Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xProtest w Ljubljanie

Więcej
2008/06/21 12:09 #995 przez Tytus
Tytus stworzył temat: Protest w Ljubljanie
magnus , Witam Cię , chcę wyjaśnić Tobie osobiście , dlaczego byłem w Lublianie / SŁOWENIA/. Otóż byłem na WIELKIEJ DEMONSTRACJI EUROPEJSKIEJ KONFEDERACJI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH (EKZZ). Protest dotyczył : - coraz mniejszego udziału płac i spadku siły nabywczej w dochodach większości pantw europejskich ; - nacisków ze strony liderów europejskich do ograniczeń płacowych , szczególnie w sektorze publicznym , w chwili , gdy standard życia pozostaje w stagnacji lub spada i konieczna jest większa siła nabywcza . - nadmiernych i wciąż przyspieszających wzrostów premii dla dyrektorów i innych najwyżej zarabiających ; - utrzymującej się rozbieżności między płacami kobiet i mężczyzn . Cele naszej kampani : - zwiększenie siły nabywczej tak , aby wyeliminować ubóstwo i ożywić popyt w ospałych gospodarkach Europy; -godziwe płace minimalne we wszystkich krajach europejskich i zmniejszenia rozbieżności płacowych między krajami; -większa sprawiedliwość między płacami menagerów a szeregowych pracowników oraz między kobietami i mężczyznami ; - uczciwe warunki dla wszystkich pracowników , w tym zatrudnionych w sektorze publicznym . WE WSZYSTKICH KRAJACH EUROPEJSKICH PRACOWNICY W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU MUSZĄ STAWIAĆ CZOŁA SPADAJĄCEJ SILE NABYWCZEJ Z POWODU ROSNĄCYCH CEN , ZA KTÓRYMI NIE NADĄŻAJĄ PŁACE . JEDNOCZEŚNIE ZYSKI WIELKICH KORPORACJI I ICH MAJĄTEK WCIĄŻ ROSNĄ . CHCEMY WYSŁAĆ WYRAŹNY SYGNAŁ PREZYDENCJI UE, EUROPEJSKIEMU BANKOWI CENTRALNEMU ORAZ MINISTROMGOSPODARKI I FINANSÓW KRAJÓW CZŁONKOWSKICH UE , KTÓRYCH NIEFORMALNE SPOTKANIE ODBYŁA SIĘ W BRDO , KILKA KILOMETRÓW OD LUBLIANY . EUROPEJSKA AKCJA ZWIĄZKOWA POZOSTAJE W ŚCISŁYM ZWIĄZKU Z KAMPANIĄ NSZZ ,, SOLIDARNOŚĆ\" ,, Niskie płace bariera rozwoju kraju . magnus , wlaśnie bylem na takim PROTEŚCIE ,a nie na wycieczce , 24-go czerwca jade do Brukselii , to kontynuacja dalszego PROTESTU przed PARLAMENTEM UNII EUROPEJSKIEJ . Chce zwrócic na jeszcze jedną sprawe uwage , na PROTESTY tu w Polsce nie chcą jeździc ludzie którym jest ciężko , a co mówic o wyjeździe za granicę , myslę , że o takie wyjaśnienie Tobie chodziło , bo jak zauwazylem , to miałeś wątpliwości co do moich wyjazdów . Pozdrawiam Brac Ratowniczą . PS. Złożyłem te wyjaśnienie niedowiarkom , żeby nie pisali już więcej w tej kwestii , że jeżdżę na wycieczki za ich pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/06/21 13:22 #997 przez GRZECHRAT
Odp.:Protest w Ljubljanie
Sie ma Tytus jak kiedyś będziesz chciał gdzieś protestować,pikietować lub po prostu uczestniczyć w jakiejś manifie a zbraknie Ci swoich PLN-ów to możesz na mnie liczyć.Myślę Tytus że jesteś przewrażliwiony nie zauważyłem aby ktoś wytykał Ci że jeździsz za nasze pieniądze.Jeżeli by tak było to pieniądze za które jeździsz są związkowe a w statucie naszego związku stoi że te środki są na takie a nie inne cele. Pragnę tu jeszcze podkreślić że byłem z Tytusem na nie jednym takim spotkaniu i prawdą jest że mieliśmy zapewniony transport , niekiedy suchy prowiant ale wiele też wydawaliśmy ze swojej bardzo lichej wtedy pensji wielu mówiło że następnym razem będzie nas więcej pojedziemy wszyscy a jak przychodziło co do czego to był tylko Tytus także jeździj se chłopaku gdzie chcesz z kim chcesz i kiedy chcesz tylko gdzie byś nie był to zdaj relacje na stronce bo zawsze miło poczytać co się w świecie dzieje a sprawozdanie pisane Twoją ręką cieszą się zawsze dużą poczytnością Pozdrawiam i rośnij duży mamie na pocieszenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/06/22 07:21 #1006 przez mangus
Odp.:Protest w Ljubljanie
Witam Tytus.
Wątpliwości co do twoich wyjazdów powstały w związku z innym postem. Dziękuje za wyjaśnienia i chylę czoła tobie i twojej działalności. Nie traktuj mojej poprzedniej wypowiedzi jako atak na twoją osobę bo nie takie były intencje.
Pozdrawiam życząc sukcesów. Tak na marginesie- chętnie o tym poczytam jeżeli podzielisz się informacjami.

mangus
[color=]Śmierć stabilizuje stan pacjenta[/color]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/26 14:44 #1328 przez Tytus
Odp.:Protest w Ljubljanie
WITAM CIĘ GRZEGORZ , nie jestem przewrażliwiony , a wytykał mi Marcin ,że jeżdżę na ,,wycieczki \" i za nasze wspólne Związkowe pieniądze . Tyle tylko mam Ci do wyjaśnienia . Pozdrawiam .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account