Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xŚWIĘTO PIELĘGNIARKI i POŁOŻNEJ 12 -05

Więcej
2009/05/12 04:50 - 2009/05/12 15:10 #2069 przez tomi68
tomi68 stworzył temat: ŚWIĘTO PIELĘGNIARKI i POŁOŻNEJ 12 -05
12 maj to święto pielęgniarek i \" położnych\". Wszystkiego najlepszego z okazji święta dla wszystkich Pań pracujących w tych zawodach i dla RATOWNICZEK które to do niedawna były pielegniarkami, oraz dla PANÓW pielęgniarzy o których tak mało sie wspomina, a są podporą całego systemy zdrowia. I dla RATOWNIKÓW którzy byli pielęgniarzami a teraz borykają sie z trudnościami zawodowymi pod inną nazwa i w innym mundurku.
Zdrowia i wielu wspaniałych i przezytych chwil zarówno w pracy jaki i w swerze prywatnej
Pozdrawiam Tomaszek

Tomaszek najlepszy sanitariusz Chirurgicznej Izby Przyjęć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/12 20:30 #2070 przez shire
Odp.:ŚWIĘTO PIELĘGNIARKI i POŁOŻNEJ 12 -05
tomi68 napisał:
I dla RATOWNIKÓW którzy byli pielęgniarzami a teraz borykają sie z trudnościami zawodowymi pod inną nazwa i w innym mundurku.

[/quote]

Może to że jestem zmęczony :woohoo: , i późna pora dnia tak na mnie działa :S, ale ni choinki nie rozumiem o co Ci chodzi :huh: Mógłbyś rozwinąć myśl? :blush:

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/13 04:18 #2072 przez tomi68
Odp.:ŚWIĘTO PIELĘGNIARKI i POŁOŻNEJ 12 -05
W odpowiedzi na zadane pytanie co do ubioru ratowników i nazwy rozszerzając swa myśl przewodnią stwierdzam iz do niedawna ( 2 lata) kiedy to jeszcze pracowały zespoły wyjazdowe w POGOTOWIACH RATUNKOWYCH podstawowym ubiorem PIELĘGNIARZA był kolor ZIELONY z naszywkami niby odblaskowymi z tyłu na plecach wraz z WIELKIM napisem POGOROWIE RATUNKOWE.
Dzisiaj nie ma już dżwięcznej nazwy POGOTOWIE RATUNKOWE , jest za to Ratownictwo Medyczne ( w różnych regionach naszego kraju nazwy są różne , a to sprawą przynależności do placówek zdrowia) i czerwone mundurki z odblaskowymi emblematami.
Konkludując starzy pielęgniarze wiedza o co chodzi, a młody ratownik powinien znać historię
Pozdrowienia od sanitariusza
:P
A poza tym to byłyzyczenia dla pielęgniarek (pielegniarzy) a nie dewagacje na temat strojów roboczych

Tomaszek najlepszy sanitariusz Chirurgicznej Izby Przyjęć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • Bolesław Avatar
  • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
  • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
  • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
  • Wczoraj 19:55
  • Staroń Avatar
  • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
  • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Warszawie przy ul. Barska 28/30. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/09/08 09:12
  • Centro Medica Avatar
  • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
  • CENTRO MEDICA sp. z o.o. Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/08/21 14:44

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account