Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xSerial "Ostry Dyżur: Bronx".

Więcej
2008/12/02 19:33 #1627 przez Ania82
Ania82 stworzył temat: Serial "Ostry Dyżur: Bronx".
Witam.
Natknęłam się dziś na zwiastun serialu w Discovery World Ostry Dyżur: Bronx. Serial ten nie ma nic wspólnego z tym, w którym gra George Clooney, opowiada o codziennej pracy lekarzy w nowojorskim szpitalu. TUTAJ jest krótki opis serialu. Mam pytanko- oglądał ktoś, bo brzmi to ciekawie i może warto by pooglądać, zobaczyć, jak to wygląda w USA. :)
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/12/03 18:43 #1629 przez Tytus
Odp.:Serial \"Ostry Dyżur: Bronx\".
Witam Cię Aniu82 , tak w Kołobrzegu oglądamy ten program prawie codziennie przed 13-tą , potem na tym samym programie leci drugi serial typu Ratownictwo właśnie w USA , jest to bardzo dobry program chcę zaznaczyć do tego , że trzeba mieć Polsat Plus , aby ten program obejrzeć , bądź inny , typu programu CYFROWEGO . Oglądamy , te programy jeśli na to czas nam pozwala .Program ten jest uzupełnieniem Ratownictwa w Polsce , WARTO NA PRAWDĘ OGLĄDAĆ . ŁĄCZĘ POZDROWIENIA . kwiatek Aniu dla Ciebie .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/12/03 19:14 #1630 przez Maciej S.
Odp.:Serial \"Ostry Dyżur: Bronx\".
Myślę, że pooglądać warto. Trzeba tylko wziąć poprawkę na to, że:
1) to Nowy Jork
2) Bronx

Swego czasu była tam taka akcja - policjanci zabili Afroamerykanina, który sięgał po portfel (myśleli, że wyciąga broń). Po tym incydencie Michael Moore urządził happening i wymieniał Afroamerykanom portfele na pomarańczowe.

Podsumowując: dużo Afroamerykanów, dużo Latynosów, dużo postrzałów, ran zadanych nożem i narkotyków.
Strzelaniny w szpitalu raczej nie pokażą (a zdarzają się).

To info dla tych, którzy uznają serial za mocno naciągany - tam takie rzeczy dzieją się codziennie i jest to \"najprawdziwsza prawda\".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/12/04 19:17 - 2008/12/04 19:19 #1634 przez Ania82
Odp.:Serial "Ostry Dyżur: Bronx".
Tytus napisał:Może uznasz, że się czepiam, ale ostatnio było o 21.00 we wtorek. ;)

Maciej S. napisał:No pewnie nie pokażą, a faktycznie, byłam w USA jakiś czas temu i słyszałam w tamtejszych wiadomościach, co się tam wyrabiało i jestem w stanie uwierzyć w to, co napisałeś. ;)

Czyli z Waszych opinii wnioskuję, że warto pamiętać godzinę emisji i oglądać.
Oglądałam ostatnio jeszcze jeden serial na tym samym programie- Doktor G - lekarz sądowy: Pytania, które trzeba zadać . Ten też mi się wydaje ciekawy, pomimo, że tematyka jest troszkę inna. ;)
Pozdrawiam.
P.S. Dziękuję za kwiatka. :woohoo:

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • zaqq1577 Avatar
  • Ratownik medyczny - szczepienia
  • Pracuje na SORze. Mam pytanie odnośnie szczepień ochronnych, np. przeciwtężcowych na SORach. Czy ratownik medyczny może je wykonywać? Z tego wiem zmieniły się przepisy i już możemy: Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] - Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. 6. 1 Obowiązkowe szczepienia ochronne przeprowadzają lekarze lub felczerzy, pielęgniarki, położne, higienistki szkolne i ratownicy medyczni, posiadający kwalifikacje,...
  • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Szpitalne Oddziały Ratunkowe (SOR)
  • 2022/01/17 08:55
  • Centro Medica Avatar
  • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
  • W związku z rozwojem spółki poszukujemy angażującego się w pracę i lubiącego nowe wyzwania ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do współpracy ratowników...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2022/01/12 12:29
  • serial Avatar
  • serial
  • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
  • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
  • 2021/10/12 09:32
  • ratownikekspress Avatar
  • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
  • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
  • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
  • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account