Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xNEUROBORELIOZA

Więcej
2008/11/21 11:15 #1564 przez Tytus
Tytus stworzył temat: NEUROBORELIOZA
Witam wszystkich Ratowników Medycznych , mam problem , mój Kolega z Poznania , zachorował na boreliozę , co wiecie na ten temat i czy jest to wyleczalne , czy tylko można to zaleczyć , czym się to objawia taka choroba . Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam wszystkich użytkowników

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/21 13:07 #1565 przez lukaszek89
Odp.:NEUROBORELIOZA
Witaj Tytus choc dopiero sie ucze chcialbym sie podzielic tym co kiedys wyczytalem :)

Choroba jesli jest wykryta we wczesnym stadium moze zostac wyleczona antybiotykami lecz jesli bakterie ja powodujace sie zadomowia a zadomawiaja sie wszedzie jest bardzo ciezko sie jej pozbyc ( nie jestem pewien czy jest to mozliwe wiec nie chce Cie sklamac )
co do objawow to z tego co pamietam sa to powiklania w systemie nerwowym oraz zapalenia stawow ktore wystepuja w bardzo wielu przypadkach :)

tyle pamietam jak znajde ksiazke to doczytam

mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem :)

Pozdrawiam Wszystkich Ratownikow :)

Asystolia.... najstabilniejszy z rytmów serca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/21 14:10 - 2008/11/22 14:26 #1566 przez Tytus
Odp.:NEUROBORELIOZA
Witam Cię lukaszek89 , z tego co wiem i mi przekazała jego Żona , to miał ukąszenie przez kleszcza gdzieś w parku spacerując ze swoim synem . Z jej relacji wynika , że ma straszne bóle głowy , na wstępie robią mu wszystkie wyniki w tym kierunku , do szpitala klinicznego położyli go wczoraj , dlatego pytam , czy ktoś z użytkowników tej stronki słyszał czy spotkał się z takim już przypadkiem . Dzięki lukaszek89 za wstępną pomoc , uważam , że inni użytkownicy tej stronki oświecą mnie w tej przykrej chorobie , mogę również wejść na stronę internetową i znaleźć co nie co , ale postanowiłem zapytać kolegów ze stronki . Pozdrawiam wszystkich . Ps. Pomogłeś mi lukaszek89 i Dziękuję . Otrzymałem od kolegi wiadomość , że leży w klinice Przybyszewskiego w Poznaniu , jest po rezonansie , chcą zrobić mu punkcje mózgowa , otrzymuje zastrzyki BIOTRAKSON , ale czuje się po nich źle .Cze mógłby ktoś z kolegów opisać mi jak przebiega leczenie tego typu zakażenia ?. POZDRAWIAM WSZYSTKICH .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account