Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xPOPARCIE PROTESTU STOCZNIOWCÓW W BRUKSELI

Więcej
2008/09/09 15:14 - 2008/09/09 16:03 #1296 przez Tytus
Tytus stworzył temat: POPARCIE PROTESTU STOCZNIOWCÓW W BRUKSELI
Witam wszystkich , po PROTEŚCIE w Warszawie , gdzie osobiście uczestniczyłem , ponowny PROTEST w Brukseli z poparciem dla Stoczniowców w dniu 15-ty - 17-ty , oczywiście jadę na ten PROTEST , szkoda tylko , że nie może jechać ze mną GRZECHRAT , ale Grzegorz ma multum pracy na Posterunku w Rymaniu i to rozumie , jadę ponieważ mam taką potrzebę , jak tu na forum pisaliśmy ,, czym nas więcej tym większa w nas siła \" , nie możemy pozwolić , żeby tysiące ludzi zostało na bruku , po przepracowaniu multum lat , poza tym są to ludzie , którzy są jedynymi żywicielami rodziny , uważam też , że czasy Socjalizmu się skończyły i nie pozwólmy na powrót zła. Pozdrawiam Miło i Serdecznie Ratowników Medycznych .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/12 05:28 - 2008/09/12 05:30 #1301 przez GRZECHRAT
Odp.:POPARCIE PROTESTU STOCZNIOWCÓW W BRUKSELI
Sie ma Tytus z Tobą wodzu i na koniec świata ,ale tak jak powiedziałeś obowiązki pracownicze biorą górę nad związkowymi.:( Będę jak zawsze z Tobą i innymi uczestnikami protestu duchem ;) Pozdrów ode mnie Wszystkich po Naszej stronie barykady :angry: :) Viktoria

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/26 14:19 - 2008/09/26 14:25 #1326 przez Tytus
Odp.:POPARCIE PROTESTU STOCZNIOWCÓW W BRUKSELI
GRZECHRAT ,DZIĘKI CI , ŻE ZAWSZE MNIE WSPIERASZ W TAKICH CHWILACH JEŚLI CHODZI O POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI , W WIĘKSZOŚCI RATOWNIKÓW ZWŁASZCZA Z POSTERUNKU RYMAŃ POSTRZEGA TO ZA DOBRĄ I SŁUSZNĄ SPRAWĘ . ROZUMIE , ŻE NIE WSZYSCY MOGĄ WYJECHAĆ NA TAKIE PROTESTY Z RACJI NAWAŁU PRACY , ALE SĄ TEŻ TACY KTÓRZY NIE MAJĄ CHĘCI A MAJĄ MOŻLIWOŚCI WYJAZDU , POTRAFIĄ SIĘ WYŚMIEWAĆ , ŻE UCZESTNICY PROTESTÓW ,, JEŻDŻĄ SOBIE NA WYCIECZKI \" , BARDZO ZAPRASZAM NA TAKĄ ,, WYCIECZKĘ \" , TO ZOBACZY JAK LEKKO I WYGODNIE SPĘDZA SIĘ CZAS W AUTOKARZE . DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ ZA POPARCIE I POZDRAWIAM RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH . PS. ZAWSZE WSPOMINAM GRZEGORZ CIEBIE , JAK BRALIŚMY CZYNNY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKICH GŁODÓWKACH I INNYCH PROTESTACH NIE TYLKO NASZYCH , I ZAWSZE SPOTYKAM SIĘ Z UZNANIEM DLA NAS . POZDROWIENIA DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH Z RYMANIA .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/11 08:53 #1375 przez Tytus
MANIFESTACJA MKZZ i EKZZ W PARYŻU
Witam Wszystkich Ratowników Medycznych i użytkowników tej wspaniałej Stronki . Chciałbym się podzielić z Wami wrażeniami z Manifestacji , która odbyła się 7.10.2008 r. w Paryżu .Była to Światowa kampania z organizowana przez Międzynarodową konfederację Związków Zawodowych - Manifestacja (MKZZ) i Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych ( EKZZ )w Paryżu . Demonstracja odbyła się w Paryżu na placu Trocadero 7 października 2008 r . w godz. 17.00 - 19.00 . GODNA PRACA - GODNA EMERYTURA - GODNA PŁACA = GODNE ŻYCIE , taki był nasz cel tej Demonstracji . Wypowiadali się tam przedstawiciele wszystkich Związków Zawodowych nie tylko z Europy , ale również przedstawiciele Związków zza wielkiej wody . Manifestacja odbyła się Pokojowo , ale głośno , poprzez Polską ekipę , gdzie mieliśmy ; gwizdki , syreny , trąbki i inne przedmioty które zwracały uwagę na licznie przybytych Polaków , były również tradycyjne flagi z rożnych Regionów Polski , nasza grupa była najliczniejsza . Demonstracja jak wspomniałem odbywała się w godz. od 17.00-19.00 , potem mieliśmy mnóstwo czasu dla siebie gdzie kierowcy musieli wypoczywać , przy tym zwiedzaliśmy Paryż gdzie stwierdziliśmy , że jest Najpiękniejszy nocą . W godzinach porannych o godzinie 7.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Polski zwiedzając już z autokarów to , co nie mogliśmy ujrzeć z powodu braku czas wieczorem w Paryżu . Głównym i jedynym celem wyjazdu do Paryża była Manifestacja o GODNĄ PRACĘ - GODNĄ EMERYTURĘ I GODNE ZAROBKI i znowu muszę tu podkreślić , żałuję że nie było tam ze mną GRZECHRAT , który w większości uczestniczy w różnych Protestach czy też Manifestacjach , ale wiem Grzegorz , że gdybyś mógł to zawsze byś ze mną pojechał . Łączę Pozdrowienia dla wszystkich .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/10/23 17:30 #1425 przez Tytus
Odp.:MANIFESTACJA MKZZ i EKZZ W PARYŻU
Witam Wszystkich , ponowny Protest w Brukseli , w dniu 27-28 października , wyjazd z pod Stoczni Nowej SA ze Szczecina o godz. 18-tej , powrót przewidziany jest 29-go października . Ponowny Protest Stoczniowców w Brukseli , ponieważ Pani komisarz oszukała wszystkich którzy uczestniczyli w poprzednim Proteście , że Stocznie pozostaną i nie są zagrożone , potem w parę dni kiedy odbyło się posiedzenie Europarlamentu , pierwsza była za tym aby Stocznie Polskie przestały istnieć . W tym przypadku nie możemy sobie pozwolić na to , żeby oszukiwali nas Polscy politycy , a zwłaszcza obcy dla nas Parlamentarzyści . Ja jadę po raz trzeci na ten Protest pod ten sam adres w Brukseli , bo nie mogę sobie wyobrazić gdyby jedni żywiciele rodziny mieli stracić pracę i wylądować na bruku . Łączę Pozdrowienia dla Wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account