Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Szkolna Służba Medyczna - współpraca - Poznań

Więcej
2017/10/03 23:34 #12795 przez SSM XII LO Poznań
SSM XII LO Poznań stworzył temat: Szkolna Służba Medyczna - współpraca - Poznań
Poszukuję osób, które mają możliwość i chęć WSPÓŁPRACOWAĆ z SSM w XII LO w Poznaniu. Możliwości współpracy są dość szerokie!

SSM to grupa osób, które działają w obszarze pierwszej pomocy przedmedycznej - zapewniają bezpieczeństwo podczas lekcji i imprez (Patrol Lotny), prowadzą działania edukacyjne, a przede wszystkim zdobywają nową wiedzę i umiejętności ratownicze.
Młodzież jest naprawdę świetna :-)

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu,
Barbara Pniewska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/06 23:08 #12796 przez RatownikPL
RatownikPL odpowiedział w temacie: Szkolna Służba Medyczna - współpraca - Poznań
Witam, co prawda już moje czasy działania w takich grupach dawno minęły, ale jestem nadal przekonany, że to świetna inicjatywa. Jednocześnie jestem bardzo ciekawy, czy znaleźli się chętni. W dzisiejszych czasach młodzież ma szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, czy dzisiaj ktoś chętnie propaguje zasady pierwszej pomocy, bezpieczeństwa?

Pozdrawiam RatownikPL

Więcej
2017/10/17 20:45 #12799 przez Polarowy
Polarowy odpowiedział w temacie: Szkolna Służba Medyczna - współpraca - Poznań
Witam szanownych rozmówców, forumowiczów i użytkowników tego portalu :) Czy udało się zebrać ekipę? Myślimy nad czymś podobnym u siebie. Czym konkretnie będziecie się zajmowali? Jest w ogóle jakieś zainteresowanie?

Pozdrawiam, Polarowy

Więcej
2017/10/17 21:07 - 2017/10/17 21:15 #12802 przez SSM XII LO Poznań
SSM XII LO Poznań odpowiedział w temacie: Szkolna Służba Medyczna - współpraca - Poznań
Hmm. Ja widzę młodych ludzi, którzy są chętni do takiego działania i też widzą realną potrzebę uczenia się udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Trudniej o osoby, które potrafią dobrze szkolić i jednocześnie mają dobry kontakt z młodzieżą i na dodatek mają czas i chęci, ale liczę, że w końcu i to się uda.

W liceum, w którym pracuję SSM to jeszcze świeża inicjatywa. Grupa liczy niecałe 20 osób.
Więcej informacji można znaleźć na stronie szkoły: www.lo12.edu.pl/index.php?id=223
Ostatnia akcja: www.lo12.edu.pl/index.php?id=149

Zapraszam do kontaktu przez: www.facebook.com/pomocw12lo/
Pozdrawiam!
BP

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.184 s.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account