Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Praca po przerwie

Więcej
2017/07/24 17:00 #12691 przez emsi14288
emsi14288 stworzył temat: Praca po przerwie
Witam wszystkich!
Mam pytanie. 7 lat temu skończyłem studia, nie podejmowałem pracy w zawodzie RM. Wiadomo, kasa nie ta, w Niemczech w budowlance zarabiałem dobre pieniądze. Pół roku temu wróciłem do kraju na stałe, pojawiła się myśl że może warto spróbować. Po powrocie odnowiłem wkładkę z ochotniczej straży. I zastanawiam się, czy jest możliwość powrotu do zawodu RM? Chociaż w transporcie? Czy muszę podchodzić do jakichś egzaminów?
Z góry dzięki za odpowiedzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/09/21 10:12 - 2017/09/21 10:13 #12792 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: Praca po przerwie
Witam !
Dyplom Masz wydany bezterminowo, jak na razie ratowników nie obowiązuje " pielęgniarski " przepis o pięcioletniej przerwie w wykonywaniu zawodu więc spokojnie możesz starać się o pracę w ZRM-ach. Ja jednak radzę Ci na początek starać się o możliwość odbycia stażu jako " towarzyszący ( tak jak na praktykach studenckich ") bo siedem lat to spora przerwa.
Gdybym się mylił to proszę Szanowne Grono Forumowiczów o poprawienie mnie w tej wypowiedzi.
Pozdrawiam !

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.178 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • Polarowy Avatar
    • Eskulap na ramieniu
    • Cześć, masz chęć na noszenie takiej naszywki? Nikt Ci tego nie zabroni, Obecnie polskie prawo nie specjalnie reguluje tego typu kwestie. Znamy już bardziej skrajne przypadki, oklejanie prywatnych samochodów znakami PRM, lub stosowanie niebieskich świateł uprzywilejowania, to już nie jest zgodne z prawem.
    • W Sprzęt Ratowniczy / Umundurowanie i odzież
    • 2018/08/31 10:00
    • wera Avatar
    • odzież na praktyki
    • ja na praktyki odzież kupowałam w stacjonarnym sklepie medycznym. Bałam się zamówić w sklepie internetowym bo do końca nie byłam czy wybrany przeze mnie rozmiar będzie dobry w rzeczywistości. W sklepie bez problemu sobie wszystko przymierzyłam i dopasowałam odpowiedni rozmiar. Co innego rękawiczki ochronne bo te bez problemu można kupić taniej w necie. Polecam sklep eprotect: gdzie można w fajnych cenach kupić rękawiczki z...
    • W Sprzęt Ratowniczy / Umundurowanie i odzież
    • 2018/08/22 17:56

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account