Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło nam poinformować, że naszą akcją "KARETKI SĄ WSZĘDZIE ..." zainteresowała się telewizja TVN TURBO

Jak wcześniej informowaliśmy na łamach naszego portalu ruszyliśmy z akcją "KARETKI SĄ WSZĘDZIE ... PATRZ W LUSTERKO". Dzięki naszemu zaangażowaniu i staraniom w rozpropagowaniu problemu jaki pojawia się na naszych drogach, naszą akcją zainteresowała się telewizja TVN TURBO.

W dzisiejszym wydaniu programu informacyjnego "Raport" wyemitowany zostanie materiał dotyczący akcji naszego portalu. Program został zrealizowany w SPZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu, dzięki uprzejmości Dyrektora stacji Pana Marka Jeremicza oraz zaangażowaniu naszego moderatora Tomasza Jarzębskiego "mangus".

Wierzymy, że to dobry początek nadania rozgłosu medialnego naszej akcji. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję i pozytywnie odpowiedzieli na nasz apel. Wszystkich którzy chcieliby pomóc i przyłączyć się do naszej akcji prosimy o kontakt w tej sprawie.

TVN TURBO, Raport, godz. 18:00 (UWAGA! Program zostanie wyemitowany jutro! 19.01.)

Tutaj wyjaśnienie przyczyn zmiany emisji programu

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account