Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Ubrania ratownika medycznego

Więcej
2019/12/01 12:58 #12981 przez Aniimek
Aniimek stworzył temat: Ubrania ratownika medycznego
Witam przez ostatni czas bardzo zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie spotkałem chłopaka który nosił kurtkę ratownika medycznego mimo tego że nie miał nic wspólnego z medycyną i do tego był nie pełno letni, jak zapytałem po co mu ta kurtka to powiedział ze mu bardzo się podoba, i faktycznie dobrze mu leżała, przez co mi też się bardzo spodobała i zastanawiałem się nad zakupem takiej kurtki, bez problemu można ją kupic w internecie, ale czy mogę ją nosić publicznie? do miasta?
Oczekuje jednoznaczniej odpowiedzi, a jeżeli nie moge nosic takiej kurtki to czy wystarczy że usune z niej Eskulapa lub inne oznaczenie?
Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.046 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account