Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Oferta pracy dla ratowników medycznych

• CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Noszowy
  • Noszowy
Więcej
2018/08/13 09:06 #12916 przez CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi stworzył temat: Oferta pracy dla ratowników medycznych
Dyrekcja Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni ratowników medycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 42 675 75 88

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.152 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Matexen Avatar
    • Ankieta do członków ZRM - praca magisterska
    • Witajcie. Mam na imię Mateusz. Piszę pracę magisterską na temat "Badanie postrzegania zagrożeń przez członków grup dyspozycyjnych". Do udziału w ankiecie serdecznie zapraszam członków wyjazdowych Zespołów Ratownictwa Medycznego - Ratowników Medycznych, Pielęgniarki systemu oraz Lekarzy systemu. Ankieta została utworzona w celach naukowych. Jest dobrowolna i w pełni anonimowa. W postaci elektronicznej jest łatwa i szybka do...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Egzaminy zawodowe, materiały
    • Wczoraj 14:01
    • alwaro Avatar
    • Odświeżenie dyplomu
    • Witam Mam takie pytanie. W 2009 roku zdałem egzamin w zawodzie Ratownika Medycznego. Była to szkoła policealna, nie licencjat. Następnie odrobiłem półroczny staż w zawodzie w roku 2010 marzec-sierpień. Nie mogłem znaleźć pracy więc pracowałem jako magazynier do lipca 2018. Chciałbym teraz znów poszukać pracy w zawodzie ratownika medycznego. Moje pytanie brzmi, czy muszę robić jakieś kursy, szkolenia itp. czy mój dyplom jest...
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • 2018/10/31 22:21
    • Kinga Witczak Avatar
    • Ważne badania!Cenne wyniki! Doświadczenia członków...
    • Szanowni Państwo! Nazywam się Kinga Witczak-Błoszyk, jestem doktorantką w Katedrze Nauk Społecznych UM w Poznaniu i piszę rozprawę doktorską pt.: " Incydenty suicydalne w świetle doświadczeń członków systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego", pod okiem doc. Adama Czabańskiego Zwracam się do Państwa z uprzejma prośbą o wypełnienie ankiety, która przyczyni się do przeprowadzenia rzetelnych badań naukowych, których wyniki...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Dyskusja ogólna (Edukacja)
    • 2018/10/13 20:56
    • Damianssj Avatar
    • KPP a działalność gospodarcza
    • Witajcie mam mały zgryz jestem ratownikiem KPP i często zabezpieczam mecze piłkarskie ( regulamin na to zezwala) prowadzę także działalność gospodarczą jak wiadomo mało korzystna dla mnie jest kolejna umowa zlecenie skoro i tak płacę pełne składki z tytułu działalności czy mogę wpisać sobie to moje dodatkowe zajęcie jakoś w pdk? jeśli tak to pod jakim kodem? czy ktoś mógłby podać mi podstawę prawną do tego? od...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2018/10/11 14:59

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account