Oferta pracy dla ratowników medycznych w Manchester, UK

Więcej
2013/05/16 09:58 - 2013/05/16 10:01 #9153 przez dyspozytor
Witam,

Odnośnie ogłoszenia o pracy w UK.

Nasz portal nie pośredniczy w tej ofercie pracy! Ogłoszenie na forum zamieścił użytkownik, zresztą postarał się też spolszczyć to ogłoszenie (translatorem), jest ono również w wersji EN. Praca jest dla osób znających angielski także wystarczy przeczytać to ogłoszenie ze zrozumieniem.


Prosimy nie wysyłać aplikacji i zapytań na nasz adres pocztowy, nie będziemy odpowiadali w tej sprawie!



Wszystko jest napisane w ogłoszeniu, postaram się jednak jeszcze bardziej to uwidocznić.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie:


Format zgłoszenia:
Imię nazwisko, miejsce zamieszkania

Proszę wysyłać na adres e-mail:


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa brytyjskiego pracodawcy:

www.nwas.nhs.uk/about-us

Możecie też spróbować wysłać prywatna wiadomość (dla zarejestrowanych w portalu) do użytkownika który zamieścił ogłoszenie:
ratownik-med.pl/index.php/component/uddeim/?task=new&recip=4655


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/26 11:42 #9169 przez mała.czerna.
Marta Nimcz, Gliwice [ interesuje mnie praca w systemie 2tyg/2tyg (dwa tygodnie dyżurów/dwa tygodnie przerwy) ponieważ chcę kontynuować studia w Polsce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/29 09:34 #9171 przez Darth Vader
Bierzcie poprawkę na to ogłoszenie. Oficjalnie nikt nie wymaga wyższego wykształcenia.

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/07 12:51 #12481 przez Rafal UK
Witam wiem ze sqije zapytanie umiesciles jakis czas temu aczkolwiek jesli nie wyjechales jesscze a dalej jestes zainteresowany to prosze o kontakt droga meilowa jestem ratownikiem medycznym pracujacym w uk od 7lat .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/07 12:57 #12482 przez Rafal UK
Definitywnie z tym sie nie zgodze gdyz sam ukonczylem 2letnie studium policealne a od 7lat pracuje w angli jako ratownik medyczny z rejstracja hcpc jesli ktos potrzebuje pomocy w zatrudnieniu w uk jako paramedyk czy tez procesie uzyskania rejestracji hcpc sluze pomoca prosze o kontakt droga meilowa albo dane kontaktowe na forum , nie jest to zadne posrednictwo pracy czy tez agencja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/07/10 10:06 #12687 przez HMinter
Witam Wszystkich, jestem przedstawicielem HM International firmy pomagajacej ratownikom medycznym, pielegniarkom i lekarzom w podjeciu pracy na terene UK dla NHS. Zapewniamy darmowe kursy doszkalajace zarowno w dziedzinie ratownictwa jak i jezyka angielskiego medycznego, pakiet relokacyjny oczywiscie gwarantujemy prace po ukonczeniu kursu. nie jestesmy agencja pracy.

Osoby zainteresowane prosze o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. ang 7780 007 033
tel. pol 660863399

Justyna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.256 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account