Staż porażka

Więcej
2012/09/05 07:35 #8226 przez r.med
Staż porażka was created by r.med
Chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja u was w różnych miejscach w Polsce ze stażami?
U mnie jest problem że urząd pracy ma pieniądze ale nie ma nigdzie zapotrzebowania na staże ewentualnie w gre wchodzą znajomości co widać ewidentnie na każdym kroku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/05 08:21 #8228 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Staż porażka
O ironio losu.Dużo moich znajomych ratowników obojga płci znalazło pracę na szpitalnych oddziałach bo brakuje pielęgniarek których za to coraz więcej w ratownictwie,ale tylko w dużych miastach co wiąże się z potrzebą wynajęcia pokoju a wtedy okazuje się że to co zaproponuje szpital nie wystarczy na przeżycie.Wtedy trzeba dorabiać za psie pieniądze w transportach między szpitalnych ku niezadowoleniu prawidłowych ratowników.No cóż wychodzi na to,że jedyną szansą na pracę dla ratowników są szpitale których dużo.Nie tak dawno wykonując przewóz między szpitalny do szpitala rehabilitacyjnego zaproponowano mnie i mojemu koledze pracę od zaraz na etat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/05 13:28 #8233 przez r.med
Replied by r.med on topic Odp: Staż porażka
Pytałem o staż. Kompletnie nie na temat..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/05 13:55 #8234 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Staż porażka
Dlaczego nie na temat?Jeśli pracodawca poszukuje pracownika a on jest świeżym absolwentem przyjmuje go najpierw na staż po którym zdarza się,że dochodzi do podpisania umowy o pracę.Tak wygląda droga do etatu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.527 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account