Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.

Więcej
2011/09/02 13:33 #6720 przez muniek
Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp. was created by muniek
Witam.

Na początku chciałbym się przywitać ponieważ jestem nowym użytkownikiem na forum a za razem świeżo upieczonym ratownikiem :) ukończyłem studium i zdałem dyplom. Nadszedł czas na poszukiwania pracy. Właśnie dlatego założyłem tutaj wątek i liczę na drobne podpowiedzi;) zamierzam złożyć dokumenty do kilku szpitali.
moje pytania są następujące:
1. Gdy ubiegam się o pracę wymagane dokumenty do złożenia to CV ? list motywacyjny? czy coś jeszcze ? np ksero kopia dyplomu z tytułem ratownika medycznego ? kopia Świadectwa ukończenia studium ?
2. gdzie dokładnie powinienem składać dokumenty ? dział kadr ? czy może sekretariat ?
3. na badania okresowe dostane skierowanie od nowego pracodawcy ? i wtedy udaje się do medycyny pracy ?
4. a co z książeczką sanepid-owska ?

będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 13:49 #6721 przez endriu
Replied by endriu on topic Odp: Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.
Moim zdaniem wykonaj punkt 1. (co nie będzie łatwe)
Co do innych punktów, pokieruje Cie pracodawca.

Andrzej Choroszkiewicz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 14:06 #6722 przez muniek
Replied by muniek on topic Odp: Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.
czemu uważasz ze nie będzie to łatwe ? :) napisać CV i list motywacyjny to chyba nie problem :) nie wiem jak sprawa z ksero kopiami dokumentów ale myślę ze pójdę do szkoły w której je zdobyłem zrobię ksero a pani dyrektor pobije pieczątką zgodne z oryginałem i da swój podpis. przynajmniej ja tak uważam może się mylę... i takie ksero kopie po potwierdzeniu dołączę do składanych dokumentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 14:24 - 2011/09/02 14:25 #6724 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic Odp: Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.
Witam,

Myślę, że kolega endriu miał na myśli problem z zatrudnieniem ratowników. Są miejsca w naszym kraju gdzie jest już spora nadprodukcja ratowników :huh: Inaczej to ujmując, coraz mniej miejsc w naszym kraju gdzie brakuje ratowników.

Pomimo wszystko dobrze wykonaj pkt 1 a dalej, jeżeli tylko będzie odzew, pójdzie jak z automatu.

Pozdrawiam


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 14:26 #6725 przez muniek
Replied by muniek on topic Odp: Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.
z miejscami to wiadomo ze roznie bywa :) ale dostalem informacje ze akurat moze bedzie rekrutacja i moze akurat :) wiec trzeba probowac :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 15:44 #6729 przez endriu
Replied by endriu on topic Odp: Praca - CV ? List Motywacyjny ? itp.
Ja składam CV, kopia dyplomu i kopia suplementu.
U mnie na chwile obecną miejsc pracy nie ma, albo są młodzi, albo ludzie którzy już powinni być na emeryturze.

Andrzej Choroszkiewicz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.204 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account