SZUKAM PRACY

  • izzabelka20
  • izzabelka20 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • nom habere sed esse
Więcej
2010/11/15 09:34 #4546 przez izzabelka20
SZUKAM PRACY was created by izzabelka20
od paru miesięcy jestem po obronie licencjatu obroniłam się na 4+ i nici z praca może ktoś z was wie gdzie można się zahaczyć do roboty . zależy mi na wszystkim aby było to w województwie warmińsko mazurskim a tu ciężko :( :( :(
proszę o pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • karolcia109
  • karolcia109 Avatar
  • Gość
  • Gość
2010/11/15 10:56 #4547 przez karolcia109
Replied by karolcia109 on topic O:SZUKAM PRACY
Witam,

I co z tego, że obroniłaś się na 4+ nawet jakbyś miała 6 to nie znaczy, że od razu czeka na Ciebie praca.. Nie znaczy, że jak masz licencjata to drzwi stoją otworem ;) Powiem Ci na moim przykładzie: jestes kobietą to jesteś na ostatnim miejscu do przyjęcia na stanowisko Ratownika Medycznego. Pracodawcy wolą facetów oczywiście chodzi o dźwiganie..Więc życzę wytrwałości bo długa droga przed Tobą.
Pozdrawiam karocia109

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/01 16:06 #4642 przez Janq
Replied by Janq on topic O:SZUKAM PRACY
Witam wszystkich !!!

Mam takie pytanko czy sa jeszcze gdzies miejsca gdzie potrzebuja ratownikow medycznych ?? Jak jest ze slaskiem ??? slyszalem ze podobno tam poszukuja ale to tylko pogloski i chcialbym sie dowiedziec od kogos kto zna temat. Z gory dzięki za odpowiedzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/02 12:04 #4645 przez sas123
Replied by sas123 on topic O:SZUKAM PRACY
W wojsku potrzeba :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/02 17:53 #4648 przez R05k
Replied by R05k on topic O:SZUKAM PRACY
Sas123 afganistan i taliby czekają. A tak na poważnie kobietę może przyjmą gdzieś na sor bo do zespołów kobiet nie chcą brać. I licencjat nie pomoże.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • izzabelka20
  • izzabelka20 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • nom habere sed esse
Więcej
2010/12/03 05:33 #4649 przez izzabelka20
Replied by izzabelka20 on topic O:SZUKAM PRACY
no jednak prawda ze kobiecie w karetce jest ciezko. juz jezdze od 3 tygodni na karetce s i powiem ze jest ciezko jak np winda nie dziala albo cos jest nie tak to trzeba wnosic a wtedy zaczyna robic sie nie cikawie .. wiec ja juz mysle o zmianie na sor bo w karetce zadna kobieta długo nie pociagnie nie ma sie co oszukiwac ... wiec juz nie dziwie sie dla meżczyzn ze nas tam nie chca .. to chociaz niech nam sory zostawia :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.555 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account