Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xSZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.

Więcej
2010/07/23 00:22 #3994 przez Wilkołak22
Wilkołak22 stworzył temat: SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
Witam serdecznie.
Zacząłem studiować ratownictwo medyczne. Od zawsze interesowałem się fizjologią człowieka, medycyną. Ratownik medyczny to dla mnie wymarzony zawód.
Mam jednak mały problem. 2 x zostałem przewieziony do szpitala karetką po spożyciu alkoholu. Nie były to jakieś wielkie ilości, ale niestety mój organizm nie rozkłada alkoholu tak jak powinien
(wtedy tego jeszcze nie wiedziałem). Tachykardia, zaburzenia świadomości, drgawki, wymioty itp.. Wiecie dobrze jak traktuje się takich "delikwentów" w szpitalu.
Niestety w historii choroby w komputerze wszystko zostaje.:-/ No i tu moje pytanie. Czy mam jeszcze szanse/możliwość (po skończeniu studiów) żeby dostać się do pracy do tego szpitala i czy w innych szpitalach
będą znać moją historie choroby? Jeśli tak to czy jest możliwość jakoś to wykasować? :P Dziękuje.
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/23 05:38 #3995 przez R05k
O:SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
Masz szanse dostać pracę w tym szpitalu nie wolno zgodnie z polskim prawem dyskryminować tylko za to, że byłeś pijany skąd mogłeś wiedzieć że nie rozkładasz odpowiednio alkoholu większość polskich obywateli nie ma z tym problemu, ja oblewałem z kolegą jego dyplom na tyle ostro że wylądowaliśmy z szpitalu w którym on zaczynał pracę i ja pracowałem i robimy tam nadal. Ale jeśli twój organizm źle tak reaguje na alkohol to może nie pij. A historia choroby jest niszczona chyba po 10 latach. Pozdr. :)

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/24 19:18 #4002 przez marcin1975rm
O:SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
Jak podpiszesz zobowiązanie, że nie będziesz spożywał napojów wyskokowych w czasie trwania umowy o pracę wówczas możesz składać CV ;)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/07 18:19 #4158 przez bartass
O:SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
Nikt przyjmując pracownika do szpitala nie zaczyna rozmowy z taka osobą od sprawdzenia jego historii choroby. Jeśli ewidentnie nie zapadniesz komuś w pamięci to nie powinieneś odczuć ze strony współpracowników jakiś dziwnych spojrzeń czy też komentarzy. Możesz spokojnie składać papiery do tego szpitala. Powodzenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/07 20:59 #4161 przez kandek
O:SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
po pierwsze - odpuść sobie ściemnianie że jesteś jakiś chory i "Twój organizm źle rozkłada alkohol". Tak możesz mówić kolegom albo rodzinie. Po prostu za mocno dałeś w palnik i trafiłeś do szpitala.
po drugie - osoby odpowiedzialne za rekrutację na pewno nie przeglądają historii chorób potencjalnych pracowników. Może się jedynie zdarzyć że pójdziesz na rozmowę o pracę, a za biurkiem będzie siedział dr z ówczesnego dyżuru (a może awansował), lub też jeśli przyjmą Cię do pracy to pogadają trochę za plecami.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/08 15:59 #4167 przez bartass
O:SZANSA PRACY W SOR A HISTORIA CHOROBY.
Co do wypowiedzi kolegi powyżej, bym wątpił szczerze w spotkanie ówczesnego doktora na rozmowie kwalifikacyjnej gdyż to często bardziej uproszczona forma rozmowy kwalifikacyjnej niż się myśli, tzn. wysłane cv, telefon ze strony kadr, rozmowa kwalifikacyjna i zarazem informacja odnośnie wymaganych dokumentów do doniesienia do kadr, w kadrach i dalsza droga administracyjna tj. medycyna pracy itp. Wątpie w jakieś niezwykłe rozmowy kwalifikacyjne odnośnie planów, zamierzeń przyszłego pracownika w szpitalu ;-) To raczej zdarza się tylko w filmach z cyklu "Ostry dyżur" itp hehehe :))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • ricko1st Avatar
  • Dodatek " Covidowy "
  • Czyżby nikt nie miał odwagi wypowiedzieć się w tym temacie ? No cóż widać Ci co wspomniany dodatek otrzymują wolą siedzieć na czterech literkach cicho bo... co by było jakbym się wychylił z jakąkolwiek odpowiedzią, a Ci z transportów... albo go dostają i " trzęsą portkami " bo jak coś powiem to pewnie mi go zabiorą... No tak, komuś udało się osiągnąć cel i jeszcze bardziej poróżnić tę naszą Brać Ratowniczą. Smutne !
  • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
  • 2021/01/08 18:29
  • Aleksandra Kozik Avatar
  • Medicover Sp. z o.o poszukuje Ratowników Medycznyc...
  • Drodzy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Ratowników Medycznych do Przyzakładowego Centrum Medycznego Medicover we Wrocławiu. Oferujemy: - pracę na część lub cały etat, - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, - pełne wdrożenie, - zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: - uprawnienia do wykonywania zawodu Ratownika Medycznego, - uprawnienia do kierowania pojazdami...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/11/30 15:23
  • Aleksandra Kozik Avatar
  • Medicover poszukuje Ratownika Medycznego do Poznan...
  • Drodzy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Ratowników Medycznych do Przyzakładowych Centr Medycznych Medicover w Poznaniu. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: •zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, •pełne wdrożenie, •zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: •wykształcenie medyczne kierunkowe, doświadczenie w pracy mile...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/11/27 11:42
  • Bolesław Avatar
  • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
  • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
  • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
  • 2020/09/25 19:55

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account