Staż ratownika "świeżaka"

Więcej
2010/07/30 10:40 #4018 przez sas123
Replied by sas123 on topic Staż ratownika "świeżaka"
Ja mam takie pytanko :
gdyby coś nie udało się i nie otrzymałoby sie dyplomu (czego nikt z nas nie chciał by)... a pójdzie sie na ten staż co w tedy ?
jakieś konsekwencje były by wyciągane ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/02 18:04 #4020 przez huda
Replied by huda on topic Staż ratownika "świeżaka"
To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe......


Otóż dzwoniła do mnie pani z PUP z potwierdzeniem chęci odbycia stażu, potwierdziłam wszystko ok i zapytałam o ten dyplom, jeśli chodzi o PUP to oni nie widzą problemu ale gorzej jest z pracodawcą, otóż wszystko pięknie ładnie ale mój potencjalny pracodawca w celu "zabezpieczenia się" przekwalifikował moje stanowisko z ratownika na sanitariusza :unsure: bo nie mam dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i w razie jakbym go nie otrzymała. I właściwie nie wiem co mam teraz robić czy iść na ten staż czy nie iść, papier sanitariusza mi właściwie na grzyba potrzebny, tak jakby temu chol..... szpitalowi zależało czy poczekają te 3 tygodnie dłużej bo wyniki będą 27.08.2010 :P (wiadomość z OKE) i właściwie to oni wszyscy sami nie wiedzą czego chcą bo raz mi mówią, że staż od 1.09 raz mi mówią, że jak się urząd upora z umową ze szpitalem. Jutro jeszcze pojadę do szpitala porozmawiać czy nie mogę poprostu tego dyplomu im dostarczyć, i jeszcze będę się kontaktować z docelowym pracodawcą czy może być staż jako sanitariusz.

Więc jeśli chodzi o dyplom, to to o co pytał SASwszystko zależy od pracodawcy.

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/24 18:29 #6931 przez rooney
Replied by rooney on topic Staż ratownika "świeżaka"
Witam wszystkich. Jak myślicie, warto starać się o staż jako Ratownik medyczny? Gdzie próbować, SOR? pogotowie? Wydaję mi się że o wiele łatwiej znaleźć staż niż pracę z prostego względu że pracodawca nie ponosi wtedy żadnych kosztów tylko urząd pracy płaci. Proszę o pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/24 19:00 #6932 przez huda
Replied by huda on topic Staż ratownika "świeżaka"
Witaj
Na temat stażu jak to wygląda to już pisałam w podobnym temacie, więc powtarzać się nie będę.
Ale pochodź po placówkach popytaj. Ale prędzej w szpitalu niż w pogotowiu. Z tego co się orientuję jesteś ze śląska. Ja miałam staż w Katowicach-Bogucicach.

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/24 19:04 #6933 przez rooney
Replied by rooney on topic Staż ratownika "świeżaka"
Tak, jestem z Sosnowca. Możesz powiedzieć w jakim temacie pisałaś o stażu ;) A i jeszcze jakbys mogla powiedzieć w jakim szpitalu miałaś staż, może spytam tam gdzie byłaś Ty, jak mi powiesz :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/24 20:42 - 2011/10/25 08:31 #6934 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Staż ratownika "świeżaka"
Staż ratownika "świeżaka"
Wyszukiwarka naprawdę nie gryzie i warto z niej korzystać. Zajęło mi to ok. 1 min, więc następnym razem polecam takie rozwiązanie.
Pozdrawiam.

[size=2,5]Dokładnie, systematyczny proceder na naszym forum: POWIELANIE TEMATÓW! Takim sposobem zaśmiecimy to forum całkowicie, i ciężko będzie odszukać właściwą informacje. Proszę dokładnie wczytywać się w treści zanim pochopnie ktoś znowu założy nowy zdublowany temat!

Ten temat scaliłem w jeden, teraz widać jak niepotrzebnie powielacie rozmowy. Proszę przestrzegać REGULAMIN forum, a uda się utrzymać porządek

Pozdrawiam
dyspozytor

PS Przepraszam za wstawkę w nie moim poście ;)
[/size]

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.170 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account