Praca za granicą w RM

  • sylwek1
  • sylwek1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2009/05/05 09:00 #2065 przez sylwek1
Praca za granicą w RM was created by sylwek1
Witam wszystkich. Taki temat, jak dostać sie do pracy za granicą jako RM? Czy sa jakies firmy posredniczące czy tez najlepiej samemu utrzec sobie drogę? Od dłuższego czasu interesuje mnie aby spróbować sił w lepiej rozwiniętym kraju niż Polska, a dlatego też pewnie, że w przeszłości pracowałem juz w kilku krajach UE(ale nie w zawodzie...) i nie powiem bardzo mi się podobało. B) Wiem że swego czasu \"Falck Medycyna\" rekrutowała ratowników medycznych i że projekt wyszedł bardzo fajnie. Pozdrowionka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/09 16:11 #2066 przez paramedic
Replied by paramedic on topic Odp.:Praca za granicą w RM
A po co Ci agencja posrednictwa? Aplikuj tam gdzie chcesz bezposrednio do pracodawcy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/11 05:20 #2067 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp.:Praca za granicą w RM
To fakt,że Falck prowadził nabór całkiem niedawno.Jednemu z naszych kolegów nawet się powiodło.Nie słychać nic na temat kolejnych takich rekrutacji więc najlepiej jak zasięgniesz informacji u źródła.

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/11 19:33 #2068 przez GRZECHRAT
Replied by GRZECHRAT on topic Odp.:Praca za granicą w RM
Sie ma Nasz kraj ma wielkie możliwości i jest dobrze rozwiniętym krajem, to nie szukaj w d.... miodu. Bo wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma .Nie licznym się udaje wielu narzeka i po czasie szuka pracy w POLSCE To może jeszcze przemyśl sprawę Ps Jak już się zdecydujesz na wyjazd to wszelakim pośrednikom powiedz NIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/12 20:34 #2071 przez shire
Replied by shire on topic Odp.:Praca za granicą w RM
Projekt (tfu, tfu) :woohoo: Falcka :woohoo: umarł śmiercią naturalną. Na wielkich obietnicach się skończyło :S

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/07/22 19:02 #2268 przez guciowa
Replied by guciowa on topic O:Praca za granicą w RM
Witam serdecznie szanownych forumowiczów
Widzę, ze mało tu informacji na temat pracy w ratownictwie za granicami kraju, więc chętnie Wam przedstawię jak wygląda sytuacja w Irlandii.

Na stronie www.phecc.ie są do pobrania formularze rejestracyjne, które nalezy wydrukować i wysłać pod podany adres. Następuje wtedy uznanie kwalifikacji i zostaje sie wpisnym do 'Izby Ratowników' (w Polsce chyba nie ma takiego 'ciała' - jest to odpowiednik naszych Izb Lekarskich czy Pielęgniarskich).

Ja właśnie się za to zabieram. Ale może już ktoś przechodził ten proces?

GRZECHRAT jasne, ze Polska ma ogromne możliwości, ale czasami ludzie lubią pomieszkać gdzieś indziej i popracować, a do tego jeszcze bardzo dobrze zarabiać - to już tak na marginesie.

Ania, ratowniczka medyczna, ratowniczka ZHP, obecnie spełniona mama na wygnaniu szuka dróg powrotu do karetki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.380 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account