Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Podejmę współpracę z Ratownikiem Medycznym - Warszawa

Więcej
2019/01/05 20:55 #12934 przez krzmat
krzmat stworzył temat: Podejmę współpracę z Ratownikiem Medycznym - Warszawa
Podejmę współpracę z Ratownikiem Medycznym. Praca polegająca na zapewnieniu zabezpieczenia medycznego podczas imprez, targów oraz innych wydarzeń na Halach wystawienniczych. Miejsce pracy znajduje się w Warszawie.

Bardzo proszę o przesyłanie CV wraz z ofertą wynagrodzenia za godzinę pracy na adres mail podany poniżej.

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.085 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Paula828 Avatar
    • Praca licencjacka
    • Witam. Jestem studentką 3 roku ratownictwa medycznego. Właśnie zaczynam pisać pracę licencjacką pt. Pacjent z problemem alkoholowym w pracy ratownika medycznego. W związku z tym mam prosbę, może ktoś mógłby mi podać jakieś wskazówki lub ktoś zna jakąś ciekawą literaturę. Z góry dziękuję za pomoc
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • Dzisiaj 13:40
    • evciaa007 Avatar
    • Kończę studia, co dalej......
    • nie koniecznie kiepska uczelnia albo nieuważnie. Ja skończyłam bardzo dobrą uczelnię i też nie mam wiedzy jak wejść na rynek pracy. A zapewniam, że studiowałam bardzo uważnie : ) Polecam przejść się do najbliższych szpitali i zostawić CV. Ewentualnie bezpośrednio do kierownictwa stacji pogotowia. Powodzenia ! Ewelina
    • W Ratownictwo Medyczne / Edukacja, doskonalenie zawodowe
    • 2019/03/12 11:22
    • Piotr B. Avatar
    • Jak rozpocząć prace jako Ratownik
    • Witam, Poszukuje pracy jak Ratownik Medyczny na terenie Krakowa lub okolic, tylko nie wiem od czego zacząć jeśli ktoś mógł by mnie na kierować to bardzo był bym wdzięczny. Szkole skończyłem jakies 2 lata temu i obecnie studiuje pielęgniarstwo, ale chciał bym rozpocząć prace jako ratownik tylko nie posiadam doświadczenia zawodowego... Z góry dziekuje za informacje.
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • 2019/03/03 10:41
    • REAGO Avatar
    • Poszukiwany ANGLOJĘZYCZNY INSTRUKTOR PIERWSZEJ POM...
    • Jeśli jesteś osobą samodzielną, lubiącą podróżować samolotami po Europie, lubiącą uczyć siebie i innych, dla kogo pasją jest ratowanie życia MAMY PRACĘ dla CIEBIE: ANGLOJĘZYCZNY INSTRUKTOR PIERWSZEJ POMOCY LINII LOTNICZYCH Wymagania: • Wykształcenie o kierunku medycznym lub podobnym, może być w toku • Umiejętność prowadzenia prezentacji i zajęć praktycznych • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2019/02/22 14:34

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account