Zarobki ratownika medycznego

Więcej
2014/08/05 17:14 #11119 przez sabin@
Zarobki ratownika medycznego was created by sabin@
Cześć czy jest tu może ktoś z lubuskiego lub dolnośląskiego ewentualnie okolice Poznania?
Jak wahają się zarobki ratownika? Czytając niektóre fora mam wrażenie jakbym czytała bajkę. Rzekomo zarobki dochodzą do 5000 tyś...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/05 19:55 - 2014/08/05 19:56 #11120 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Zarobki ratownika medycznego
Na etacie w jednym ze szpitalu w Wielkopolsce do 2300 zł.Na kontrakcie w zależności od ilości godzin do 5 000zł.Z obserwacji kontrakt czyni z ratownika cień człowieka pozbawionego ludzkich odczuć ze sztucznym uśmiechem na twarzy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/08 17:56 #11124 przez sabin@
Replied by sabin@ on topic Odp: Zarobki ratownika medycznego
...a czym się różni kontrakt od etatu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/08 19:54 #11125 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Zarobki ratownika medycznego
Na kontrakcie otrzymujesz wynegocjowaną stawkę godzinową a z zarobionych pieniędzy opłacasz wszystkie opłaty związane z fiskusem,funduszem emerytalnym,funduszem zdrowotnym.Musisz też spełniać wszystkie wymogi dotyczące ubioru,kwalifikacji.Musisz więc wypracować około dwa etaty by po uiszczeniu wszystkich opłat zostało na życie bez urlopu i innych przywilejów.Czasy się zmieniają i wielu odpowiada ta forma świadczenia pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/09 10:48 #11126 przez sheep
Replied by sheep on topic Odp: Zarobki ratownika medycznego
...chyba skubania ratowników... dlaczego np. PSP nie proponuje się takich form zatrudnienia? nie podoba mi się taka forma, pracodawca nie robi żadnej "łaski" stwarzając pracownikom odpowiednich warunków do pracy... to jest czyste spychanie wszelkiej odpowiedzialności na jednostkę, konkretną osobę a nie na "firmę"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/09 14:52 #11127 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Zarobki ratownika medycznego
Dwie pokrewne instytucje ale ratownictwo ma się samo utrzymać z coraz niższych kwot za dobokaretkę,a nawet ma przynosić zysk.... kosztem ratowników.Mimo wielu spraw w sądzie pracy za zmuszanie do kontraktów człowiek przegrywa z ekonomią w Państwowym Ratownictwie Medycznym :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.155 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account