Konsultacja

Więcej
2013/02/24 15:42 #9001 przez Ania15617
Konsultacja was created by Ania15617
Cześć ;)
Miałabym do Was ogromną prośbę o pomoc. A więc w środę miałam taki mały wypadek podczas gry w piłkę ręczną, po wyskoku z piłką zostałam odepchnięta dosyć mocno i tak jakoś niefortunnie upadłam na stopy normalnie i poczułam ogromny ból w kolanie. Jak myślicie jaka jest tego przyczyna? Byłam na SOR i tam powiedział że to nic takiego, tylko że to kolano zaczęło mnie bardziej boleć więc poszłam jeszcze raz do lekarza i powiedział mi że on może mi założyć szynę tylko że to nie ma sensu. Jego zdaniem to może być coś z łąkotkami lub z więzadłami ale skierował mnie do poradni chirurgicznej. Powiedział że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie tomografii tyle że na to się strasznie długo czeka. Jak myślicie co może być z tym kolanem??
Z góry dzięki za pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/24 20:39 #9002 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Konsultacja
Był uraz, jest ból w kolanie, nie ma diagnostyki (przynajmniej tak wynika z Twoich słów). Tragedia...
Ps. Ortopeda czym prędzej!

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/25 13:09 #9004 przez Ania15617
Replied by Ania15617 on topic Odp: Konsultacja
Taka właśnie jest nasza polska służba zdrowia. ( oczywiście bez urazy, nie chce tu nikogo obrazić )
Byłam już w sumie u 4 lekarzy i żaden mi nic konkretnego nie powiedział. A noga dalej boli, nawet trochę zsiniała. Masakra!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/25 13:32 #9005 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Konsultacja
Powinnaś udać się do lekarza sportowego najlepiej współpracującego ze znaczącym klubem sportowym.Niestety podejrzewam że choć uzdrowi to Twój problem będzie on Cię słono kosztować

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/25 15:28 #9006 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic Odp: Konsultacja
Witam!
Drobne pytanko, co to za szpital gdzie ( bez obrazy ) lekarz nie zleci najbardziej podstawowego badania RTG kolana tylko ogranicza się do diagnozowania " na oko "?
To po pierwsze, po drugie koniecznie udaj się do lekarza ortopedy i dokładnie opisz mu co się stało !
Sam obecnie przerabiam praktycznie " przypadek kolanowy " więc nie chcę Cię straszyć,ale jak na razie jestem po kilku punkcjach stawu, dwóch artroskopiach i usunięciu łąkotki, więc dodrze radzę; pędź z tym Swoim problemem do dobrego ( tzn mądrego ) ortopedy 1
Pozdrawiam !

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/27 07:22 #9011 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Konsultacja

Taka właśnie jest nasza polska służba zdrowia.Byłam już w sumie u 4 lekarzy i żaden mi nic konkretnego nie powiedział.

A masz na to potwierdzenie w postaci kart informacyjnych z konsultacji?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.156 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account