Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony

Więcej
2012/04/07 14:07 #7464 przez ola_9393
ola_9393 stworzył temat: Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony
Witam , mam do napisania pracę z samoobrony na temat:"obrona w tłumie" i "obrona w zamikniętych pomieszczeniach" może wiecie skąd brać pomoce jakiekolwiek?
Proszę o pomoc :}dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/08 07:47 #7465 przez Darth Vader
Darth Vader odpowiedział w temacie: Odp: Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony
A to jest portal poświęcony ratownictwu medycznemu :whistle:

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Więcej
2012/04/12 09:15 #7473 przez sokole_oko
sokole_oko odpowiedział w temacie: Odp: Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony
jezeli u Ciebie w miescie odbywaja sie treningi Krav Maga, proponuje pogadac z instruktorem moze cos Ci podpowie...albo wujek Google i szukaj materialow, tez moze byc pod haslami Krav Maga, Close Quarter Combat...ja bym od tego zaczal

Więcej
2012/04/12 10:10 #7474 przez ola_9393
ola_9393 odpowiedział w temacie: Odp: Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony
Dzięki bardzo:) jestem na 1 roku i stąd te pytanie :)

Więcej
2012/04/15 10:19 #7480 przez sokole_oko
sokole_oko odpowiedział w temacie: Odp: Poszukuję materiałów do napisania pracy z samoobrony
dziwne ze Wam kaza z czegos takiego prace pisac..na ale co szkola to zwyczaje..mam nadzieje ze moglem CI jakos pomoc

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.074 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account