Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Roztocza kurzu a Kurz ???

• Damiratmed
  • Damiratmed Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2011/11/26 13:45 #7041 przez Damiratmed
Damiratmed stworzył temat: Roztocza kurzu a Kurz ???
Witam może to trochę dziwne pytanie ale przejdę do rzeczy... Mam kumpla który jest uczulony na Roztocza kurzu. Ostatnio robił badania do pracy i tam podał że jest uczulony na kurz.(stwierdził że to samo). Ale później Przeszukał trochę internetu i nie znalazł odpowiedzi na pytanie czy uczulenie na "Roztocza kurzu a kurz to to samo". Może odpowiedź jest jasna i rażąca ale ja też nie wiem. Niektóre środowiska lekarskie nie potwierdzają tego a wy??? będzie musiał zgłosić poprawkę tego błędu???.

Ps: Dziwaczne pytanko ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/11/26 14:09 - 2011/11/26 14:10 #7042 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: Roztocza kurzu a Kurz ???
Nie sądzę by roztocza znalazły środowisko do życia w każdym rodzaju kurzu i nie sądzę też by ktoś badał,czy w występującym w miejscu pracy kurzu one żyją.Reasumując należy przyjąć,że kolega jest uczulony generalnie na kurz i powinien zacząć stosować leki antyalergiczne bo inaczej grozi mu w przyszłości astma oskrzelowa
Pozdrawiam

• Damiratmed
  • Damiratmed Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2011/11/27 11:45 #7043 przez Damiratmed
Damiratmed odpowiedział w temacie: Odp: Roztocza kurzu a Kurz ???
Ok Ok dzięki!! On nie przyjmuje żadnych leków ale to wszystko co chciałem wiedzieć.

Więcej
2011/12/11 11:57 #7087 przez Maciej S.
Maciej S. odpowiedział w temacie: Odp: Roztocza kurzu a Kurz ???

Reasumując należy przyjąć,że kolega jest uczulony generalnie na kurz

Na roztocza kurzu domowego.
Określenie "uczulenie na kurz" jest określeniem nieścisłym, ale laicy i część lekarzy go używa.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.064 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account