Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

NAJLEPSZE ZYCZENIA W DNIU ZAKOCHANYCH PANIOM RATOW

Więcej
2008/02/14 16:15 #587 przez GRZECHRAT
GRZECHRAT odpowiedział w temacie: Odp.:NAJLEPSZE ZYCZENIA W DNIU ZAKOCHANYCH PANIOM
Jeśli to możliwe to TYTUSA jak rodzinę a wszystkich ratowników nie co inaczej ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/15 03:57 #589 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:NAJLEPSZE ZYCZENIA W DNIU ZAKOCHANYCH PANIOM
Zgadzam sie Grzegorz , nie wytrzymałbyś , gdybyś coś mądrego nie wymyślił .

Więcej
2008/02/15 17:14 #591 przez GRZECHRAT
GRZECHRAT odpowiedział w temacie: Odp.:NAJLEPSZE ZYCZENIA W DNIU ZAKOCHANYCH PANIOM
To prawda:P

Więcej
2008/02/15 18:22 - 2008/11/18 13:12 #593 przez Tytus
Załączniki:

Więcej
2008/02/16 14:24 - 2008/02/16 14:28 #596 przez GRZECHRAT
Już nie mogę się doczekać tylko bez :kiss: i wykręcania paluchów u rąk :laugh:Gdyż bolą mnie jeszcze od ostatniego spotkania Pozdrawiam rośnij duży na chwałę Ratownictwa Medycznego i Związkom Zawodowym

Więcej
2008/02/17 05:55 - 2008/11/18 13:10 #598 przez Tytus
GRZECHRAT , niestety doczekałeś się , przywitamy się lepiej niż napisałeś , poza tym poćwiczymy trochę aikido , bo długo nie miałem godnego sparingpartnera , Ty nadajesz się jak wypisz wymaluj , Twoje gabaryty są odpowiednie , dość wykręcania się od treningów , chyba , że zmienisz stosunek do mojej osoby . Pozdrawiam Cię Grzesiu .

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.071 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account