Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

QUO VADIS Ratownictwo Medyczne

Więcej
2010/11/19 19:37 #4590 przez ww61
ww61 stworzył temat: QUO VADIS Ratownictwo Medyczne
Kilka dni wstecz moja kochana ciocia ze Szczecina poprosiła o pomoc dyspozytora medycznego w związku z upadkiem we własnym mieszkaniu i silnym bólem kręgosłupa.Dyspozytor odmówił przyjęcia zgłoszenia zalecając udanie się do lekarza rodzinnego.Ze względu na fakt,że wizyta u lekarza rodzinnego mogła się odbyć dopiero za trzy dni bo taka kolejka biedna samotna kobieta doczołgała się do znajdującej się w pobliżu lecznicy prywatnej.Tam dowiedziała się że ma złamany kręgosłup.
Ciekawe co na to powiedział by prokurator bo kochana ciocia cieszy się że żyje i przestała wierzyć w Ratownictwo Medyczne :S :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/19 20:53 #4591 przez R05k
R05k odpowiedział w temacie: O:QUO VADIS Ratownictwo Medyczne
Wyrazy współczucia z powodu wypadku twojej ciotki kolego ww61. A dyspozytora to wypatroszyć żywcem, albo ugotować w gorącym oleju.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Więcej
2010/11/20 08:25 #4593 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: O:QUO VADIS Ratownictwo Medyczne
Zdaję sobie doskonale sprawę jak trudny i odpowiedzialny zawód wykonują nasi wspaniali dyspozytorzy.Ile ważnych informacji muszą przetrawić by podjąć odpowiednią decyzję.Czasem nawet ciekaw jestem czym oni MUSZĄ się kierować i w czyim interesie.Każdy popełnia błędy,ja z pewnością też ale po to mamy forum żeby sobie o tym co dotyczy naszej pracy porozmawiać.R05k ciotka dziękuje za moim pośrednictwem za wyrazy współczucia
Pozdrawiam

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.067 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account