Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Podcięcie

Więcej
2010/11/01 16:25 #4437 przez Ania82
Ania82 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
kamilek nie warto myśleć o takich rzeczach- problemy są przez całe życie i trzeba nauczyć się je rozwiązywać, pomyśl, że zapewne inni mają większe, a żyją, zmagają się z nimi. Pogadaj z kimś, może inaczej na to spojrzysz.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Temat został zablokowany.
Więcej
2010/11/01 16:31 #4438 przez karolcia109
karolcia109 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Witam,

Na pusto na pewno się nie zabije dopiero jak wypije 10 listopada mam urodziny i zarazem wypłate i na pewno coś się stanie

Wiesz co człowieku jak czytam twoje posty to ręce opadają :angry: Co ty masz w głowie???Najpierw zastanów się komu ty na złość zrobisz?? Piszesz o samobójstwie co ty myślisz, że ktoś ci w tym pomoże?? Ja mam dla Ciebie propozycje napisz swoje dane adresowe ja z chęcia zadzwonie na policje lub pogotowie i niech Cię położą w odpowiednim szpitalu..Szkoda słów..Powinieneś dostać tak w ..... że odechciało by Ci się głupich pomysłów :blink: Tak wię tylko czekaj aż zapukają do Ciebie odpowiednie służby bo po IP dojdą z jakiego adresu piszesz. Chciałeś zwrócić uwagę będziesz miał

Pozdrawiam karolcia109
Więcej
2010/11/01 16:58 #4439 przez sas123
sas123 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
karolcia109 czekałem na takiego posta ...
Więcej
2010/11/01 18:19 #4441 przez rudy_0007
rudy_0007 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Widze ze Karolcia109 nie da za wygrana i bardzo dobrze w tym momencie trzeba podjąć jakieś kroki w tym zawiadomienie odpowiednich służb. Wielki szacunek za podjęcie działania.
Pozdrawiam Artur

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)
Więcej
2010/11/01 18:31 #4442 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Na nieszczęście ludzie z groźnymi skłonnościami samobójczymi nigdy z nikim nie dzielą się swoimi zamysłami.Podejrzewam,że kolega chciał się dowiedzieć jak długo wykrwawia się człowiek.Pomylił kolega forum. To jest forum dla ratowników medycznych i pasjonatów ratownictwa medycznego ;) ;)
Więcej
2010/11/01 18:35 #4444 przez rudy_0007
rudy_0007 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
ww61 ja przez chwile myślałem ze to błękitna linia :unsure:

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account