Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Podcięcie

Więcej
2010/10/31 23:10 #4414 przez kamilek
kamilek stworzył temat: Podcięcie
Witam mam takie pytanko ile czasu człowiek się wykrwawia jak podetnie sobie żyły na 2 rękach??

szanuj życie jakie jest
Temat został zablokowany.
Więcej
2010/11/01 05:20 #4416 przez Darth Vader
Darth Vader odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Najczęściej do przyjazdu zespołu RM ;)

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Więcej
2010/11/01 09:12 #4419 przez kamilek
kamilek odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Ale mi chodzi oto że jak bym się podciął w lesie czy gdzieś na polu ile czasu bym się wykrwawiał?

szanuj życie jakie jest
Więcej
2010/11/01 12:07 #4420 przez Darth Vader
Darth Vader odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
kamilek napisał:

Ale mi chodzi oto że jak bym się podciął w lesie czy gdzieś na polu ile czasu bym się wykrwawiał?

Jak chcesz się wykrwawić skutecznie to xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. W ten sposób manifestują swoją głupotę i nic więcej... :S

Darth Vader to forum nie służy do podawania instrukcji odbierania sobie życia i sugerowania czegokolwiek, wręcz odwrotnie !!!!
ADMINISTRATOR

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Więcej
2010/11/01 12:28 #4422 przez rudy_0007
rudy_0007 odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
To zalezy w jaki sposob i w jakim miejscu to zrobisz ale jak chcesz to zrobic to nazwe cie idiotą bo tylko tacy ludzie chcą sobie odbierać życie nie potrafią walczyć z problemami. Pamietaj ze wszystko idzie na prawic a jak zrobisz to umiejetnie to nikle szanse na odratowanie

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)
Więcej
2010/11/01 14:29 #4426 przez R05k
R05k odpowiedział w temacie: O:Podcięcie
Jak masz zamiar skończyć żywot xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, podcięcie żył bardzo boli i często osoba po podcięciu wzywa zrm bo nie wytrzymuje z bólu.

R05k to forum nie służy do podawania instrukcji odbierania sobie życia i sugerowania czegokolwiek, wręcz odwrotnie !!!!
ADMINISTRATOR

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.074 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account