Dopalacze

Więcej
2010/10/08 19:19 #4304 przez rudy_0007
Replied by rudy_0007 on topic O:Dopalacze
Wiecie zakazany owoc smakuje najlepiej... Rząd robi akcje przeciw a z drugiej perspektywy wygląda to na Akcje propagandową. A gdzie był rząd przez ostatnie dwa lata jak jak dopalacze wchodziły na rynek ?

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/09 09:33 #4307 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic O:Dopalacze
Współczuję Wam, jeśli musicie ratować kogoś po tym świństwie, bo nigdy nie wiadomo, co może się dziać, gdyż nikt do końca nie wie chyba, co to zawiera w swoim składzie... A wiadomo, rodzina nie ma pretensji do swojego dziecka itp, bo ono święte, tylko do służby zdrowia, bo oni nic nie robią.
Akcję popieram, oby tylko rządowi starczyło samozaparcia i pomysłów, żebyśmy nie musieli płacić kar i odszkodowań, bo jak wspomniał R05k, wiadomo z czyich pieniędzy to będzie regulowane.
marcin1975rm masz rację, też to zauważyłam, niestety, i niezmiernie mnie to dziwi. Bunt młodzieży buntem, ale przecież jak się słyszy, że po tym ludzie umierają, to pasowałoby się kilka razy zastanowić, zanim się weźmie... :unsure:
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/09 14:02 #4308 przez rudy_0007
Replied by rudy_0007 on topic O:Dopalacze
Dokładnie rodzice uważają ze ten problem nie dotyka ich dzieci i bardzo często są w błędzie. Myślę ze rodzice powinni rozmawiać o tym problemie ze swoimi pociechami a nie złudnie wierzyć ze moje dziecko nie "dopala się". Więcej rozmów z dzieckiem na tematy które są tematami tabu lub nie chętnie się o nich rozmawia podniosą skuteczność akcji rządowej

Pozdrawiam Artur

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/23 23:23 #4357 przez Gabi
Replied by Gabi on topic O:Dopalacze
Akcja jest super tylko szkoda ze tak późno... ile osób musiało umrzeć?...

A co do ratowania takich osób ja jeszcze nie miałam okazji na szczęście ratować nikogo takiego i mam nadzieję że tak zostanie bo jedyne co możemy zrobić to postąpić objawowo? ewentualnie podać nalokson? jeśli chodzi o dopalacze to czuję się niekompetentna :)

Ludzkie życie to dar, którego nie mamy prawa odbierać... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/31 23:14 #4415 przez kamilek
Replied by kamilek on topic O:Dopalacze
Brałem kilka razu te dopalacze one bardziej uzależnianią niż normalne narkotyki i bardziej niszczą głowe.Raz miałem taki przypadek u siebie że miałem chęć zadzwonić po karetke bo serducho mi walilo tak szybko że myslalem ze zaraz coś mi się stanie

szanuj życie jakie jest

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/01 12:31 #4423 przez rudy_0007
Replied by rudy_0007 on topic O:Dopalacze
Byleś na speedzie ;/ Amfetamina i środki podobne powodują przyspieszenie akcji serca

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.269 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account