Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT

Więcej
2007/12/19 15:08 - 2008/12/06 07:01 #375 przez Tytus
Tytus stworzył temat: ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
Witam wszystkich, chcę Wam wszystkim złożyć NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA : ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , ŻYCZĘ RÓWNIEŻ ABYŚMY DOSTALI Z NOWYM ROKIEM PODWYŻKI KTÓRE SIĘ NAM NALEŻĄ . Życzenia składam już teraz , ponieważ na Święta wyjeżdżam do rodzinki do Anglii , trzymajcie się .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/12/20 17:05 - 2007/12/25 08:52 #378 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: Odp.:ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
I wzajemnie Tytusku,wzajemnie!!
Korzystam też z okazji i tą drogą składam Wszystkim Rat-Medom, Rat- Przedmedom i Całej Ratowniczo Służbozdrowiowej Ekipie Spokojnych Wesołych Świąt!!!!

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2007/12/20 20:04 #379 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
DZIEKUJE I ZYCZE WYTRWALOSCI WSZYSTKIM RATOWNIKOM MEDYCZNYM I UCZACYCH SIE RATOWNICTWA. TRZYMAJCIE SIE , PRZYWIOZE ZDJECIA Z POGOTOWIA Z ANGLII.
Załączniki:

Więcej
2007/12/20 20:14 - 2007/12/20 20:16 #380 przez dyspozytor
dyspozytor odpowiedział w temacie: Odp.:ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
Witam

Dziękuje bardzo za życzenia:)
Oczywiście ja również przyłączam się do tych wspaniałych życzeń Światecznych i życzę Wam aby te Święta upłynęły w spokoju i w miłej, ciepłej rodzinnej atmosferze, a wszystkim tym którzy muszą pracować w tym czasie, spokojnych dyżurów:lol: .

Pozdrawiam
Dyspozytor

P.S. Tytusku trzymam Cię za słowo i czekam na zdjęcia....WESOŁYCH ŚWIĄT:woohoo: ;)
Załączniki:

Więcej
2007/12/20 20:27 - 2008/12/06 07:03 #381 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
PIOTRUŚ , ZNASZ MNIE DOBRZE, WIESZ ŻE BEZ ZDJĘĆ NIE PRZYJADĘ , JESTEŚMY FANATYKAMI JEŚLI CHODZI O ZDJĘCIA , I TY I JA. JESZCZE RAZ WESOŁYCH ŚWIĄT DLA BRACTWA RATOWNICTWA .
Załączniki:

Więcej
2007/12/22 07:01 - 2007/12/22 07:05 #383 przez Ania82
Ania82 odpowiedział w temacie: Odp.:ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
No więc ja również chciałabym życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt, oby w te dni nie zabrakło ciepła i miłości.

Pozdrawiam. :)

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.064 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• tatiomed Avatar
    • DAM PRACĘ ratownik medyczny / pielęgniarka nzoz
    • NOWO OTWARTA PRYWATNA PLACÓWKA MEDYCZNA POSZUKUJE NA STANOWISKO : PIELĘGNIARKA ORAZ RATOWNIK MEDYCZNY O F E R U J E M Y : Zatrudnienie w stabilnej firmie, Miłą i przyjazną atmosferę; Dobrze wyposażone stanowisko pracy; Różnorodne formy zatrudnienia; O C Z E K U J E M Y : Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; Aktualne prawo wykonywania zawodu;...
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • 2019/09/10 18:13
    • K2. Avatar
    • Czy warto zaczynać
    • Witam. Mam 28 lat i dopiero teraz postanowiłem podjąć studia. Pracuje jako strażnik więzienny o chciałem uzupełnić wykształcenie, a ze w pracy mam często do czynienia z udzielaniem pomocy przedmedycznej stwierdziłem, ze te studia są dla mnie interesujące. Pytanie tylko czy 28 lat to nie za późno na takie studia i czy po nich w wieku 31 lat, jeśli szczęśliwie skończę, mógłbym dostać prace jako ratownik... czy wiek odgrywa tu...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Dyskusja ogólna (Edukacja)
    • 2019/08/22 19:30
    • poiloi Avatar
    • odzież na praktyki
    • a powiedz mi bo też stoję przed taką decyzją i nie wiem czy wybierać klasyczną odzież, czy coś trochę bardziej modnego i na czasie. Dużo sklepów teraz oferuje odzież medyczną w różnych kolorach. Czy nie będzie z tym później problemu już podczas samych praktyk?
    • W Sprzęt Ratowniczy / Umundurowanie i odzież
    • 2019/07/01 15:39

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account