Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

CO MYSLICIE O TYM , ŻE LUDZIE ZADAJĄ NAM DZIWNE PY

Więcej
2007/12/07 21:38 - 2008/12/04 13:25 #324 przez Tytus
Tytus stworzył temat: CO MYSLICIE O TYM , ŻE LUDZIE ZADAJĄ NAM DZIWNE PY
Witam wszystkich , co myślicie o tym , że ludzie zadają nam dziwne pytania, takie jak np, w które miejsce uderzyć nożem w brzuch , żeby zabić człowieka , albo ostatnio słyszałem taki tekst,,czy warto ratować człowieka na sali reanimacyjnej jak już raz przy resuscytacji odpłynął \" , mnie się to w głowie nie chce pomieścić , jak słyszę od medyka ( RATOWNIKA) takie teksty , czy moglibyście się w tym temacie wypowiedzieć ? , liczę na wszystkich użytkowników i gości, że odpowiedzą bardzo logicznie i bez kpin w tym temacie, uważam , że jest to smutny temat dla Ratownika Medycznego, Dziękuje z góry za liczne wypowiedzi od użytkowników i gości tej naszej stronki. Pozdrawiam wszystkich.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/12/08 16:15 #326 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: Odp.:CO MYSLICIE O TYM , ZE LUDZIE ZADAJA NAM DZIW
Witam!
Ludzie,którzy zastanawiają się nad \"problematyką\" jak zadać cios nożem lub czy ratować człowieka,który podczas resuscytacji \"odpłynął\" w żadnym wypadku nie powinni zakwalifikować się na listę przyjętych do Szkoły Ratowników Medycznych.
Zaznaczam,że jest to tylko moje zdanie!
Kto z normalnie myślących ludzi chciałby doczekać się przyjazdu takiego \"killers teamu\"?
Ja na pewno NIE!!
Być może tak stawiane pytania miały na celu wywołanie takiej ostrzejszej reakcji ze strony Ratowników wykonujących swój zawód z pasją i oddaniem (pomimo niskich zarobków)?
Mimo wszystko są one najzwyczajniej w świecie GŁUPIE i nie na miejscu,obyśmy się nigdy nie doczekali takich osobników w naszym Ratowniczym gronie.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/12/08 18:09 - 2008/12/04 13:30 #327 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: Odp.:CO MYŚLICIE O TYM , ŻE LUDZIE ZADAJĄ NAM DZIW
Rick1st, dzięki za odpowiedz i bardzo logiczną z punktu widzenia Ratownika Medycznego , który jest z powołania Ratownikiem , a nie dlatego , że chce zrobić karierę w swoim zawodzie, bo myślę , że kariery nie zrobi nikt i na pewno o tym nie myśli. Ratownicy myślą jak wiem , tylko o jednym , o satysfakcji ze swojej pracy zwłaszcza jak uratują człowieka w jego największym kryzysie , i potrafią pomoc drugiemu człowiekowi w trudnych sytuacjach . Dziękuję Ci Ricko1st , za szybką reakcję na ten smutny artykuł , jestem Ci wdzięczny ,że reagujesz natychmiast na każdą interwencję na tym forum .Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Organ18
 • Organ18 Avatar
 • Wylogowany
 • mł. Ratownik
 • mł. Ratownik
 • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2007/12/08 18:14 #328 przez Organ18
Organ18 odpowiedział w temacie: Odp.:CO MYSLICIE O TYM , ZE LUDZIE ZADAJA NAM DZIWNE PY
To jest dla mnie chore tak samo jak te teksty które pisałem w innym poście typu. Czy w karetce macam babcie albo czy będe walił .... trupowi w szkole jak będe robił sekcje itd. to jest debilne ja sobie nie wyobrażam aby taki człowiek który zadaje takie pytania mnie ratował :( a co do tego czy w sali reanimacyjnej ratować .... Myśle że nasz zawód jest taki specyficzny że gdy ratujemy mamy w głowie myśl że uratujemy człowieka.A takie pytania są żenujące i myśle że nie na temat,każdy z nas powinien ratować człowieka bez wachania czy ma go ratować czy nie. Jesteśmy poto żeby ratować i pamiętajmy o tym.

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

  • Sanczew Avatar
  • Ankieta - praca inżynierska.
  • Witajcie, jestem podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Przygotowuję pracę inżynierską na temat porównania zakresu czynności wykonywanych przez ratownika w ramach kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz ratownika medycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu ratowników medycznych oraz ratowników kpp. Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa. Należy zaznaczyć jedną odpowiedź w...
  • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Egzaminy zawodowe, materiały
  • 2020/02/05 13:52
  • Emma13 Avatar
  • sprzet medyczny
  • A może spróbuj odwiedzić serwis Medipment - lider wśród portali branży medycznej. Znajdziemy tam bowiem firmy z branży, oferujące różnego rodzaju produkty medyczne. Możemy od razu wysłać zapytanie o konkretne propozycje i szybko otrzymamy szczegółowe informacje na ich temat. Na pewno warto spróbować:).
  • W Sprzęt Ratowniczy / Sprzęt ratujący życie
  • 2020/01/12 22:01
  • ŚLA Avatar
  • Praca! Żory - Ratownik medyczny
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do poboru materiału biologicznego i szukasz stałej (lub dodatkowej) pracy - zgłoś się do nas! Sprawdź co zyskujesz: - wynagrodzenie oparte o stałą stawkę połączone z atrakcyjnym systemem premii - praca jedynie w godzinach porannych - zyskujesz czas na zajęcie się innymi sprawami - elastyczne podejście - możesz pracować 5 dni w tygodniu, ale chętnie podejmiemy współpracę także jeśli Twoja...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/01/09 09:39
  • ŚLA Avatar
  • Praca! Piekary Śląskie! Ratownik medyczny!
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do poboru materiału biologicznego i szukasz stałej (lub dodatkowej) pracy - zgłoś się do nas! Sprawdź co zyskujesz: - wynagrodzenie oparte o stałą stawkę połączone z atrakcyjnym systemem premii - praca jedynie w godzinach porannych - zyskujesz czas na zajęcie się innymi sprawami - elastyczne podejście do ilości dni, w których możesz pracować - zniżki na badania laboratoryjne - samodzielną...
  • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
  • 2020/01/09 09:38

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account